enteresan.com LogoDev Sıcak Çikolata Kış Gününün Vazgeçilmezi

Elinize bir peçete alıp ağzınızın kenarlarını silseniz iyi olur aksi takdirde yeni bir klavye almak zorunda kalacaksınız.
Dev Sıcak Çikolata Kış Gününün Vazgeçilmezi

Kış aylarında süt içmenin (özellikle D vitamini katkılı sütler) ne kadar önemli olduğunu insanlara hatırlatmaya çalışma çabasında olan Amerikan Süt İşleri Birliği ve Süt Konseyi, Bryant Park, New York'ta dünyanın en büyük sıcak çikolatasını yaptı. Dev bardak 1843 litre sıcak çikolatayla doluydu ve üzerinde paket paket marshmellow vardı. Sıcaklığı tam 120 derece olan içeceği 6,000 ile 10,000 arasında bir sayıda insanlara dağıtıldığı tahmin ediliyor. Üstelik bu içecekler yoldan geçenlere ücretsiz olarak dağıtıldı. Kış aylarında sıcak çikolata D vitamini almanın en iyi yollarından biri gibi görünüyor. Kim bilebilirdi ki? Şimdi müsaadenizle şu klavyeleri temizleyelim.

Dev Sıcak Çikolata Kış Gününün Vazgeçilmezi

Dev Sıcak Çikolata Kış Gününün Vazgeçilmezi

Dev Sıcak Çikolata Kış Gününün Vazgeçilmezi

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.