enteresan.com LogoDevrim Niteliğindeki Dikey Yatak

K
Devrim Niteliğindeki Dikey Yatak

Kaçınız, eğlenerek ve parti yaparak geçirdiğiniz bir haftasonundan sonra bir Pazartesi sabahı bir dakika daha uyumak istiyor? Ben kendimden biliyorum, Pazartesi sabahları bir dakika bile daha fazla uyumak için çok şey verirdim, eğer siz de benim gibi düşünüyorsanız size bir müjdem var. Birkaç akıllı insan, bazı en sıra dışı durumlarda, çok değerli olan o birkaç dakika daha fazla uykuyu uyuyabilmemizi sağlayacak bir yöntem buldular. Devrim niteliğindeki dikey yataklarıyla, trafik lambasının yeşil yanmasını bekleyen, asansörde bekleyen ya da toplu taşıma araçlarıyla işine giden herhangi biri, küçük bir şekerleme yapabiliyor.

Devrim Niteliğindeki Dikey Yatak

Dikey yatak, kulaklıklarla, yansımalı gözlüklerle ve yağmur yağma ihtimaline karşı da bir şemsiyeyle tam donanımlı bir yapıya sahip. Tek yapmanız gereken, cüzdanınızı ve cep telefonunuzu korumak için ellerinizi ceplerinize sokmanız ve hoş, rahatlatıcı bir şekerlemeye dalmanız. Bir gün eğer dikey yatakla tanışırsanız ve bu yatağı deneme fırsatı bulursanız, bu icat olmadan daha önce nasıl yaşayabildiğinizi merak edeceksiniz.

Devrim Niteliğindeki Dikey Yatak

Devrim Niteliğindeki Dikey Yatak

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Günün Fıkrası :)

Matematik dersinde kadın öğretmen öğrencilere sorar: – Bir ağacın dalında 5 tane kuş var. Taş attım, iki tanesini vurdum.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.