enteresan.com LogoDevrim Niteliğindeki Dikey Yatak

K
Devrim Niteliğindeki Dikey Yatak

Kaçınız, eğlenerek ve parti yaparak geçirdiğiniz bir haftasonundan sonra bir Pazartesi sabahı bir dakika daha uyumak istiyor? Ben kendimden biliyorum, Pazartesi sabahları bir dakika bile daha fazla uyumak için çok şey verirdim, eğer siz de benim gibi düşünüyorsanız size bir müjdem var. Birkaç akıllı insan, bazı en sıra dışı durumlarda, çok değerli olan o birkaç dakika daha fazla uykuyu uyuyabilmemizi sağlayacak bir yöntem buldular. Devrim niteliğindeki dikey yataklarıyla, trafik lambasının yeşil yanmasını bekleyen, asansörde bekleyen ya da toplu taşıma araçlarıyla işine giden herhangi biri, küçük bir şekerleme yapabiliyor.

Devrim Niteliğindeki Dikey Yatak

Dikey yatak, kulaklıklarla, yansımalı gözlüklerle ve yağmur yağma ihtimaline karşı da bir şemsiyeyle tam donanımlı bir yapıya sahip. Tek yapmanız gereken, cüzdanınızı ve cep telefonunuzu korumak için ellerinizi ceplerinize sokmanız ve hoş, rahatlatıcı bir şekerlemeye dalmanız. Bir gün eğer dikey yatakla tanışırsanız ve bu yatağı deneme fırsatı bulursanız, bu icat olmadan daha önce nasıl yaşayabildiğinizi merak edeceksiniz.

Devrim Niteliğindeki Dikey Yatak

Devrim Niteliğindeki Dikey Yatak

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Evlilere Niçin Karı Koca Derler?

Evli insanlara neden karı koca denir, bir tahmininiz var mı? Yüzlerce yıldır devam eden bu geleneğin sebebini merak ettik ve sizin için araştırdık. İşte yanıtı.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bir Pakette 20 Sigara Olmasının Sebebi Buymuş.. Yuh Artık..!

Üsküdar Üniversitesi’nden Psikiyatri Uzmanı Dr. Azer Bağırov, bir pakette 20 dal sigara bulunmasının sırrını açıkladı.

Bir öğrenci annesinin, veli toplantısı sonrası yazdığı yazı paylaşım rekorları kırıyor

Bugün oğlumun veli toplantısındaydım. Daha doğrusu öğretmen-veli görüşme gününde. Ortaokulda olan oğlumun sanırım altı öğretmeni ile görüştüm. Her bir öğretmenin odasının önündeki kuyrukta uzun uzun bekledim.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

7 bin yıllık buğday Marmaris’te umut oldu

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde kiraladığı arazide 4 yıl önce organik tarıma başlayan mikrobiyoloji uzmanı Metin Öztürk, arkeolojik kazılarda çıkarılan küpte bulunan 7 bin yıllık Siyez buğdayı tohumunun birkaç tanesinden üretim yapmaya başladı. Öztürk, büyük verim elde ettiği Siyez buğdayının, Türkiye'nin buğday ihtiyacını karşılayabileceği gibi ihraç da edilebileceğini söyledi.