enteresan.com LogoDevrim Niteliğindeki Dikey Yatak

K
Devrim Niteliğindeki Dikey Yatak

Kaçınız, eğlenerek ve parti yaparak geçirdiğiniz bir haftasonundan sonra bir Pazartesi sabahı bir dakika daha uyumak istiyor? Ben kendimden biliyorum, Pazartesi sabahları bir dakika bile daha fazla uyumak için çok şey verirdim, eğer siz de benim gibi düşünüyorsanız size bir müjdem var. Birkaç akıllı insan, bazı en sıra dışı durumlarda, çok değerli olan o birkaç dakika daha fazla uykuyu uyuyabilmemizi sağlayacak bir yöntem buldular. Devrim niteliğindeki dikey yataklarıyla, trafik lambasının yeşil yanmasını bekleyen, asansörde bekleyen ya da toplu taşıma araçlarıyla işine giden herhangi biri, küçük bir şekerleme yapabiliyor.

Devrim Niteliğindeki Dikey Yatak

Dikey yatak, kulaklıklarla, yansımalı gözlüklerle ve yağmur yağma ihtimaline karşı da bir şemsiyeyle tam donanımlı bir yapıya sahip. Tek yapmanız gereken, cüzdanınızı ve cep telefonunuzu korumak için ellerinizi ceplerinize sokmanız ve hoş, rahatlatıcı bir şekerlemeye dalmanız. Bir gün eğer dikey yatakla tanışırsanız ve bu yatağı deneme fırsatı bulursanız, bu icat olmadan daha önce nasıl yaşayabildiğinizi merak edeceksiniz.

Devrim Niteliğindeki Dikey Yatak

Devrim Niteliğindeki Dikey Yatak

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.