enteresan.com LogoDoğa Biçimlerinden Saksı

Doğal Bir Seramik Saksı !
Doğa Biçimlerinden Saksı

'Doğa' ismi verilen bu çalışma, farklı çeşit bitkiler ve çiçekleri yetiştirmek üzere tasarlanmış modern bir seramik saksı. Design Night tarafından yaratılan bu saksının biçimi, doğada yer alan farklı biçimlerden esinlenilmiş ve ismi de aslında buradan geliyor. En üstteki kısım, daha derine gömülmesi gereken bitkiler için yapılmış. Çiçek gibi açılan bu biçim, her saksı kısmının su toplamasını sağlıyor. Karmaşık altı parçalı bir şekilden oluşan bu saksının her bölmesi elle şekillendirilmiş ve Oregon'da son rötuşları yapılmış. Alt kısımdaki üç delik boşaltım için yapılmış. Hem içeride hem de dışarıda kullanım için uygun olan bu saksı, biçimiyle de oldukça ilgi çekici.

Doğa Biçimlerinden Saksı

Doğa Biçimlerinden Saksı

Doğa Biçimlerinden Saksı

Doğa Biçimlerinden Saksı

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

8 Korkunç Tümör

8 Korkunç Tümör vakası

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.