enteresan.com LogoDolapta Daha Fazla Yere Mi İhtiyaç Duyuyorsunuz?

2Side, iki farklı tipteki tabakları bir araya getiriyor ve onları bir yapıyor.
Dolapta Daha Fazla Yere Mi İhtiyaç Duyuyorsunuz?

Sizin ne düşündüğünüzü bilmiyorum ama ben tüm saklama alanını yiyen, hepsi farklı boyutta ve biçimdeki tabaklara ve kaselere bakmaktan artık yoruldum. Çorba ve salatalar için olan kaseler, küçük ve büyük tabaklar, liste bu şekilde sonsuza kadar gidebilir. Şimdi ise Aleksey Belyalov'un yeni tasarımıyla, benim saklama alanı problemim tarih oldu. 2Side, iki farklı tipteki tabakları bir araya getiriyor ve onları bir yapıyor. Derin tarafı çorbalar, güveçler yada salatalar için, daha düz olan taraf ise kekler, etler ve buna uygun tipteki gıdalar için mükemmel bir zemin oluşturuyor. Tabaklar, birbiri üzerlerine yığılabiliyor. Bu sayede alandan tasarruf ederek dolabınıza koymanız gereken diğer şeyler için daha fazla alana sahip olabiliyorsunuz. Tasarım, hepimizin yüzleşmiş olduğu bu problem için oldukça mükemmel bir çözüm gibi görünüyor. 2Side'ın, siyah ve beyaz olmak üzere her iki renk seçeneği mevcut.

Dolapta Daha Fazla Yere Mi İhtiyaç Duyuyorsunuz?

Dolapta Daha Fazla Yere Mi İhtiyaç Duyuyorsunuz?

Dolapta Daha Fazla Yere Mi İhtiyaç Duyuyorsunuz?

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.