enteresan.com LogoDoldurun Ve Yanınıza Alın

Load, dokunduğunuz zaman oldukça yumuşaktır ve elektrik çarpmalarına karşı da korumalıdır
Doldurun Ve Yanınıza Alın

Gelişen teknolojiyle birlikte, kablosuz telefon, cep telefonu, laptop, cep bilgisayarları gibi birçok kablosuz aygıta güvenir olduk. Monica Förster, en sevdiğimiz kablosuz aygıtlarımıza bir yenisini daha eklememize sebep olacak eşsiz bir tasarım geliştirdi. Load, kablosuz ve taşınabilir ışık.Aydınlatarak şarj edebilirsiniz ve 5 saate kadar yanan bir ışık elde edebilirsiniz. Elektrikleriniz kesildiğinde yedek ışık kaynağı olarak mükemmel iş görür ve arkadaşlarınızla evde toplandığınızda bahçeye çıkmak istediğinizde Load, dışarıda olmanın keyfini çıkarabilmeniz için ortamı yeteri kadar aydınlatabilir. Rotasyon kalıplı politen malzemeden yapılmış olan Load, dokunduğunuz zaman oldukça yumuşaktır ve elektrik çarpmalarına karşı da korumalıdır

Doldurun Ve Yanınıza Alın

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Tajikista'da son Moda Tek Kaş

Tajikistanlılara göre kadınların kalın ve bitişik kaşları olması daha güzel...

Yeni Yıl Mucizesi Dördüzler

Sean ve Lisa Kelly, yanıbaşlarında duran sepetteki dördüzlerine bakmaktan kendilerini alamıyor.

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.