enteresan.com LogoDomestic Aesthetic Tasarladığı Çevreci Ev Eşyaları

Domestic Aesthetic tarafından tasarlanan kullanılmış tahtalardan yeniden üretilen ev eşyaları...
Domestic Aesthetic Tasarladığı Çevreci Ev Eşyaları

Çevreci tasarım hayranlarının dikkatini çekebilmek ve beğenisini kazanabilmek için, yenilenebilir materyallerden çok daha fazlasına gerek vardır. İşte bu yüzden Domestic Aesthetic tarafından tasarlanmış bu ev eşyaları serisi dikkatimizi çekti. 'İyi yaşa, doğru yaşa' sloganı, onların önem sıralarının nasıl olduğunu ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olduklarını, ürün serilerinin felsefisini açıkça ortaya koyuyor. Bu tamamen çevreci zihniyete sahip firma, hem tüketicilerin hem de üreticilerin işlerinin daha kolaylaşmasını sağlamak için, doğa dostu ürünler yapmak amacıyla, bu el yapımı tahtadan üretilmiş ürün serisini yapmış. Sonuçların ise mükemmel olduğunu itiraf etmek gerekir.
Tamamen yerel olarak kaynakları edinilen ve yine yerel olarak üretilen Domestic Aesthetic'in ürünleri, ekonomik bir gelişim sağlıyor. Tasarımlarının felsefesine bu açıdan da bakıldığında, güzel, organik kıvrımlara sahip ürünlerinin başarısının nedeni de, daha rahat anlaşılabiliyor. Bu firmanın onaylanmış salata kaseleri seti, üretim esnasında kaselerin içine hiçbir tehlikeli madde girmediğini ve üretimin çok az atık madde oluşmasına neden olduğunu bilmenin verdiği huzurla, rahatça yemeklerinizi servis yapmanızı sağlıyor.
Böyle çevreci ürünler üreten çevreci firmalar, yaratıcılık konusunda etik değerlere uygun davranmak için emek harcayan firmaların parlayışı, doğa dostu ev eşyaları üretmek isteyen büyük üreticilerin artmasını sağlıyor. Domestic Aesthetic firması, doğa dostu ve sosyal sorumluluk bilinciyle üretilen ürünlerin, bu kadar güzel ve rahatça elde edilebilir olduğunu kanıtlayan, en iyi firmalardan birisidir.

Domestic Aesthetic Tasarladığı Çevreci Ev Eşyaları

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Bir öğrenci annesinin, veli toplantısı sonrası yazdığı yazı paylaşım rekorları kırıyor

Bugün oğlumun veli toplantısındaydım. Daha doğrusu öğretmen-veli görüşme gününde. Ortaokulda olan oğlumun sanırım altı öğretmeni ile görüştüm. Her bir öğretmenin odasının önündeki kuyrukta uzun uzun bekledim.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Çinli Gelin İle Kaynanası

Çinli gelin ve geçimsiz kaynanası arasında geçen muhteşem bir hikayeyi sizlerle paylaştık. Umarım beğenirsiniz.