enteresan.com LogoDomestic Aesthetic Tasarladığı Çevreci Ev Eşyaları

Domestic Aesthetic tarafından tasarlanan kullanılmış tahtalardan yeniden üretilen ev eşyaları...
Domestic Aesthetic Tasarladığı Çevreci Ev Eşyaları

Çevreci tasarım hayranlarının dikkatini çekebilmek ve beğenisini kazanabilmek için, yenilenebilir materyallerden çok daha fazlasına gerek vardır. İşte bu yüzden Domestic Aesthetic tarafından tasarlanmış bu ev eşyaları serisi dikkatimizi çekti. 'İyi yaşa, doğru yaşa' sloganı, onların önem sıralarının nasıl olduğunu ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olduklarını, ürün serilerinin felsefisini açıkça ortaya koyuyor. Bu tamamen çevreci zihniyete sahip firma, hem tüketicilerin hem de üreticilerin işlerinin daha kolaylaşmasını sağlamak için, doğa dostu ürünler yapmak amacıyla, bu el yapımı tahtadan üretilmiş ürün serisini yapmış. Sonuçların ise mükemmel olduğunu itiraf etmek gerekir.
Tamamen yerel olarak kaynakları edinilen ve yine yerel olarak üretilen Domestic Aesthetic'in ürünleri, ekonomik bir gelişim sağlıyor. Tasarımlarının felsefesine bu açıdan da bakıldığında, güzel, organik kıvrımlara sahip ürünlerinin başarısının nedeni de, daha rahat anlaşılabiliyor. Bu firmanın onaylanmış salata kaseleri seti, üretim esnasında kaselerin içine hiçbir tehlikeli madde girmediğini ve üretimin çok az atık madde oluşmasına neden olduğunu bilmenin verdiği huzurla, rahatça yemeklerinizi servis yapmanızı sağlıyor.
Böyle çevreci ürünler üreten çevreci firmalar, yaratıcılık konusunda etik değerlere uygun davranmak için emek harcayan firmaların parlayışı, doğa dostu ev eşyaları üretmek isteyen büyük üreticilerin artmasını sağlıyor. Domestic Aesthetic firması, doğa dostu ve sosyal sorumluluk bilinciyle üretilen ürünlerin, bu kadar güzel ve rahatça elde edilebilir olduğunu kanıtlayan, en iyi firmalardan birisidir.

Domestic Aesthetic Tasarladığı Çevreci Ev Eşyaları

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

7 bin yıllık buğday Marmaris’te umut oldu

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde kiraladığı arazide 4 yıl önce organik tarıma başlayan mikrobiyoloji uzmanı Metin Öztürk, arkeolojik kazılarda çıkarılan küpte bulunan 7 bin yıllık Siyez buğdayı tohumunun birkaç tanesinden üretim yapmaya başladı. Öztürk, büyük verim elde ettiği Siyez buğdayının, Türkiye'nin buğday ihtiyacını karşılayabileceği gibi ihraç da edilebileceğini söyledi.

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.