enteresan.com LogoDomuzcuk Kumbarayı Kırmayın

Derrik Wang'ın oldukça sıra dışı tasarımı Piggybank, paranızı güvenli bir şekilde saklamak isteyeceğiniz yerlerden biri.
Domuzcuk Kumbarayı Kırmayın

Derrik Wang'ın oldukça sıra dışı tasarımı Piggybank, paranızı güvenli bir şekilde saklamak isteyeceğiniz yerlerden biri. Bu tasarım insanların para biriktirmelerine ve biriktirdikleri parayı harcamamalarına yardım ediyor. Piggybank, sizi uzak tutmak ve gizli paranızı korumak için düşünülmüş oldukça zekice bir yöntem. Kumbara kırılarak açıldığında dışarı sadece para çıkmıyor, aynı zamanda domuzun iğrenç bağırsakları da dışarı çıkıyor. Bu da doğal olarak kumbaranın sahibini, parayı rahat bırakması yönünde caydıracak bir unsur teşkil ediyor. Para biriktirmek için kesinlikle eşsiz bir yöntem!

Domuzcuk Kumbarayı Kırmayın

Domuzcuk Kumbarayı Kırmayın

Domuzcuk Kumbarayı Kırmayın

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Tajikista'da son Moda Tek Kaş

Tajikistanlılara göre kadınların kalın ve bitişik kaşları olması daha güzel...

Yeni Yıl Mucizesi Dördüzler

Sean ve Lisa Kelly, yanıbaşlarında duran sepetteki dördüzlerine bakmaktan kendilerini alamıyor.

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.