enteresan.com LogoDünyanın En Baharatlı Bayrağı Çin'de

Çinliler bu seferde Dünyadaki En Baharatlı bayrağı yaptılar!
Dünyanın En Baharatlı Bayrağı Çin'de

Çin Halk Cumhuriyeti'nin 60. yıldönümü kutlamaları, daha pek çok ilginç gösteriye sahne olacak gibi. Binlerce kırmızı biber ve mısır koçanından yapılan dev Çin bayrağı, bu gösterilerden yalnızca biri. Ülkenin 60. yıldönümüne saatler kala ülke çapında yapılan ilginç etkinliklerden biri olan dev bayrak, insanlarının bu imgeye ne kadar düşkün olduğunun bir göstergesi gibi. Daxinzhuang kasabasında yapılan bayrak, yolun kenarında oluşturuldu. Bayrağın ilginç tarafı yapımında kullanılan malzemeler. İsrail'in yaptığı dünyanın en büyük bayrağını görmüştük. Belki Çin için de dünyanın en baharatlı bayrağına sahip diyebiliriz.

Dünyanın En Baharatlı Bayrağı Çin de

Dünyanın En Baharatlı Bayrağı Çin de

Dünyanın En Baharatlı Bayrağı Çin de

Dünyanın En Baharatlı Bayrağı Çin de

Dünyanın En Baharatlı Bayrağı Çin de

Dünyanın En Baharatlı Bayrağı Çin de

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

7 bin yıllık buğday Marmaris’te umut oldu

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde kiraladığı arazide 4 yıl önce organik tarıma başlayan mikrobiyoloji uzmanı Metin Öztürk, arkeolojik kazılarda çıkarılan küpte bulunan 7 bin yıllık Siyez buğdayı tohumunun birkaç tanesinden üretim yapmaya başladı. Öztürk, büyük verim elde ettiği Siyez buğdayının, Türkiye'nin buğday ihtiyacını karşılayabileceği gibi ihraç da edilebileceğini söyledi.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...