enteresan.com LogoDünyanın En Büyük Disko Topu

Tüm dünya sizin diskonuz olabilir.
Dünyanın En Büyük Disko Topu

Fransız sanatçı Michael de Broin, dünyanın en büyük disko topunu yapmaya karar verirken herhalde kendi kendine bunu düşündü. Çok saçma bir fikir gibi gelebilir fakat Michael du Broin bunu sahiden de yaptı. Üzerinde 1,000 adet ayna parçası bulunan 7.5 metrelik bir disko topunu kullanarak sanatçı Paris'i bir kış gecesinde aydınlatmayı başardı. Bunun için dev bir vinç ve ışık projeksiyonu kullandı. Top Jardin de Luxumburg'a asıldı ve Paris'i kaplayan ışık efektlerini yapmak, topu yapmaktan daha pahalıya patladı. Tüm bunların yanında Michael de Broin dünyanın en büyük disko topu kategorisinde dünya rekorlarına adını yazdırabilir.

Dünyanın En Büyük Disko Topu

Dünyanın En Büyük Disko Topu

Dünyanın En Büyük Disko Topu

Dünyanın En Büyük Disko Topu

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Yeni Yıl Mucizesi Dördüzler

Sean ve Lisa Kelly, yanıbaşlarında duran sepetteki dördüzlerine bakmaktan kendilerini alamıyor.

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.