enteresan.com LogoDünyanın En Büyük Kibritten Eyfel Kulesi

Bu Da Kibritten Eyfel Kulesi...
Dünyanın En Büyük Kibritten Eyfel Kulesi

Lüblanlı Tofic Daher tarafından kibrit çöpünden yapılan Eyfel Kulesi, dünyanın en büyük Eyfel replikası olarak , Guinness Dünya Rekorları Kitabı'na girdi. Engelliyle büyük başarılar yakalamıştır. Tofic yaptığı kibrit çöpünden Eyfel Kulesi için 2,316 saatten fazla çalışarak 4 seneden beri, altı milyon kibrit çöpü, 6,240 minik lamba ve 23 ışıldak lambayla ve 11 bin dolar masraf yaparak yaptı. Dünyanın en büyük kibrit çöpü Eyfel Kulesi 190x190 büyüklüğünde bir kaidesi ve 6.53 metrelik bir yüksekliği var. 11 Kasım'da Beyrut'ta bir alış-veriş merkezinde tanıtıldı.

Dünyanın En Büyük Kibritten Eyfel Kulesi

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.