enteresan.com LogoDünya'nın En Büyük Paket Lastiğinden Topu Rekoru

Floridalı adam, paket lastiklerinden yaptığı bu dev topu Guinness Rekorlar Kitabına kaydedebilmeyi düşünüyor.
Dünya'nın En Büyük Paket Lastiğinden Topu Rekoru


Floridalı adam, paket lastiklerinden yaptığı bu dev topu Guinness Rekorlar Kitabına kaydedebilmeyi düşünüyor.
Fotoğraftaki lastik topu yapabilmek için Joel Waul, yıllardır Dünya'nın en büyük lastik topunu yapıp, Rekorlar kitabına girmeyi umut ediyor.Joel:" Şu anki Dünya'nın en büyük lastik topu sadece 2 ton. Benimkisi ise 4 ton."
Komşuları ve tanıdıkları Joel'in dev topunu görmek için sık sık uğrarlarmış. Bizde Joel'e Guinness için bol şans diliyoruz.

Dünya nın En Büyük Paket Lastiğinden Topu Rekoru

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Günün Fıkrası :)

Matematik dersinde kadın öğretmen öğrencilere sorar: – Bir ağacın dalında 5 tane kuş var. Taş attım, iki tanesini vurdum.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.