enteresan.com LogoDünyanın En Garip Yapısı

Dünyanın en sıradışı binasıyla tanışmaya hazırlanın!
Dünyanın En Garip Yapısı

Dünyanın En Garip Yapısı

Mimari yapılar, onları tasarlayanların imzası gibidir. Ayrıca dünyadaki en büyük kişisel imzalardır. İşte bu yüzden mimarlar, dünya üzerinde çok garip yapılarla isim yapmaya çalışıyorlar. Halbuki Mimar Sinan gibi normal ama ihtişamlı işlere imza atasalar, bu kadar uğraşmalarına gerek kalmayacak.

The Crooked House adını alan bu bina, Polonya'da bulunan bir mini alışveriş merkezi. İnsanın bakarken bile midesi bulanıyor. Acaba içine girdiğinizde nasıl hissederdiniz? Genelde böyle yapıların iç kısımları gayet normal görünüyor. Ancak dışarıdan bakıldığında manzara o kadar da iyi değil.

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Japon Çocukları Neden Uysal ve Öfke Nöbeti Geçirmiyor: İşte Nedenleri

Japon çocuklarının nasıl hep uysal duran ve sık sık sinir krizine girmeyen ve öfke patlaması yaşamayan çocuklar olduğunu merak ediyor musunuz? İşte yanıtı haberimizin devamında.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Tuvalet Temizleyicisi

Bir adam Microsoft şirketine iş için konuşmaya gidiyor. Girmek istediği iş de tuvalet temizleyiciliği. HR menajeri ile görüşüp tıkanmış bir lavaboyu temizleyip testten geçiyor.

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.