enteresan.com LogoDünyanın En Güçlü Lazeri

Dünyanın en güçlü lazeri geçtiğimiz senelerde İngiltereli bilimadamları sayesinde, büyük çalışmaların sonucunda bulundu. Varılan sonuçlar, bilimkurgu filmlerinde gördüğümüz lazerli silahların gelecekte görülebilecek olduğunun göstergesi.
Dünyanın En Güçlü Lazeri

Dünyanın En Güçlü Lazeri

Oxfordshire İngilitere'deki Rutherford Appleton Laboratuvarı'nda geliştirilen dünyanın en güçlü lazeri, çok büyük sonuçlar elde etti. Dünyadaki elektrik enerjisinin 100 katına kadar çıkabilen ve çıkan enerjide üzerine düştüğü maddeyi güneşten bile daha sıcak hale getiren lazer ışınları, deneyin başarılı olduğunu gösteriyor. Bilimadamları elde edilen sonuçlara dayanarak dünya enerjisine katkıda bulunacak işlere imza atacaklarını söylüyor.

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.