enteresan.com LogoDünyanın En Güzel Kızları

Bugünkü "enler" bilgi ansiklopedimize dünyanın en güzel kızlarına yer vereceğiz. Bakalım dünyanın en güzel kızları kimlermiş, hangi coğrafyada yaşarmış ve neden bu kadar güzellermiş?
Dünyanın En Güzel Kızları

Güzellik, göreceli bir kavramdır. Her erkeğin kendi güzellik kavramı vardır tabi. Ancak yapılan araştırmalar gösteriyor ki, erkeklerin sarışın, beyaz tenli ve renkli gözlü kızlara ilgisi bir hayli yüksek. Öyleyse akıllara neresi geliyor? Kanada, Rusya, Hırvatistan ya da İskandinav Ülkeleri? Saydığımız bölgelerdeki kızlar hemen hemen görünüş olarak birbirlerine çok benziyorlar ancak İskandinav Ülkeleri'nden Finlandiya, bu durumu öyle farklı hale getiriyor ki, dünya üzerinde en güzel kızları bir araya getiren ülke oluyor.

Dünyanın En Güzel Kızları

Finlandiyalı kızlar, en son yapılan anketler ve araştırmalar sonucunda dünyanın en güzel kızları oldu. Enler'imizin güzelleri, bilgi ansiklopedimizi bir hayli renklendirse de Türklerin güzellik anlayışı daha çok Güney kesimlere kayıyor. Finlandiyalıları bu kadar güzel kılan ne peki? Yine yapılan araştırmalara göre Finlandiyalı kızlarımız, soğuk iklim ve alkol sayesinde güzelliklerini koruyabiliyorlar.

Dünyanın En Güzel Kızları