enteresan.com LogoDünyanın En Kalabalık Şehri

Sizce dünyanın en kalabalık şehri hangi şehirdir?
Dünyanın En Kalabalık Şehri

Dünyanın En Kalabalık Şehri

İstanbul'un kalabalıklığından şikayet edenlere şükretmeleri için mükemmel bir bilgi daha. Dünyanın en kalabalık şehrinde yaşamak sizce nasıl olur?

Japonya'nın Tokyo şehri, tam tamına 26,5 milyon kişilik nüfusuyla adeta mahşer alanı gibi! Yaya geçitlerindeki o kalabalık yoğunluk, trafikteki araçlar, bankalardaki kuyruk nasıl oluyorda bu insanları çileden çıkarmıyor ilginç doğrusu. Bizim İstanbul'da 10 milyonu aşkın bir nüfus söz konusuyken bile çıldırmaya ramak kalıyor. O yüzden Tokyo'yu görüp halimize şükretmeliyiz.

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.