enteresan.com LogoDünyanın En Kalabalık Sosyal Ağ Platformu

Bakalım kalabalıklığı "En"lerimizin arasına giren sosyal ağ hangisiymiş?
Dünyanın En Kalabalık Sosyal Ağ Platformu

Sosyal ağ platformları, gündelik İnternet gezimiz de vazgeçilmez adreslerimizden. Günde bir defa profilimizi kontrol ederiz, arkadaşlarımıza bakarız, feed paylaşımında bulunuruz. Sosyal ağ platformlarının hayatımızda bu kadar büyük bir yer kaplarken, en büyüğü ve en kalabalığı es geçemeyiz. Dünyanın en kalabalık sosyal ağ platformu Facebook olarak biliniyor. 2 sene önce tahtı kaptıran MySpace, Facebook'a yetişebilecek mi göreceğiz? Facebook, gün itibariyle toplam 600 milyon kullanıcıya sahip.

Dünyanın En Kalabalık Sosyal Ağ Platformu

Dünyanın En Kalabalık Sosyal Ağ Platformu

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Çinliler Sığır Etinin de Taklit Etti

Çinliler taklit konusunda artık bu kadar da olmaz dedirtecek bir başarıya imza attılar.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

7 bin yıllık buğday Marmaris’te umut oldu

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde kiraladığı arazide 4 yıl önce organik tarıma başlayan mikrobiyoloji uzmanı Metin Öztürk, arkeolojik kazılarda çıkarılan küpte bulunan 7 bin yıllık Siyez buğdayı tohumunun birkaç tanesinden üretim yapmaya başladı. Öztürk, büyük verim elde ettiği Siyez buğdayının, Türkiye'nin buğday ihtiyacını karşılayabileceği gibi ihraç da edilebileceğini söyledi.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Hem duygusal hem de bilimsel bir yazı!