enteresan.com LogoDünyanın En Küçük Köpeği 10 Santim

Büyük bir karakteri olan mikro chihuahua, dünyanın en küçük köpeği olarak dikkatleri çekiyor. Köpeğin boyu yalnızca 10 santim.
Dünyanın En Küçük Köpeği 10 Santim

Küçük yavru bir kız ve iki erkek kardeşiyle beraber üç ay önce dünyaya geldiğinde sahibi 76 yaşındaki Jean Tindall onda çok farklı bir şey sezinlememişti. Fakat haftalar geçtikçe, beş senedir chihuahua cinsi köpekleri olan emekli Jean, Lulu'nun diğer kardeşleri gibi büyümediğini fark etti. Aslında Lulu hiç büyümüyordu. İki torun sahibi Jean, durumun zaman içinde farkına vardığını ve bu boyutuyla çok ilgiye ihtiyaç duyacağından onu satmak istemediğini söyledi. Kısa boylu İskoç kadın şarkıcı Lulu'ya ithafen ona bu ismi veren Jean köpeğinin henüz havlamadığını da ekledi.

Dünyanın En Küçük Köpeği 10 Santim

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Yeni Yıl Mucizesi Dördüzler

Sean ve Lisa Kelly, yanıbaşlarında duran sepetteki dördüzlerine bakmaktan kendilerini alamıyor.

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.