enteresan.com LogoDünyanın En Küçük Vücut Geliştiricisiyle Tanışın

Sadece 80 santimetre olan ADitya 'Romeo' Dev dünyanın en küçük vücut geliştiricisi...
Dünyanın En Küçük Vücut Geliştiricisiyle Tanışın

Dünyanın En Küçük Vücut Geliştiricisiyle Tanışın

Ufak Romeo, Hindistan'daki memleketi Phagwara'da, 9 kiloluk vücut ağırlığına rağmen 1.5 kg'lık dambılları kaldırmasıyla ünlü. Her gün, birçok insan bu küçük kas yığınını görebilmek için bölgedeki jimnastik salonuna akın ediyor. Birçok cüceden farklı olarak Romeo'nun vücudu birbiriyle orantılı baş, gövde, kollar ve bacaklardan oluşuyor. Romeo: ''2 yıldır vücut çalışıyorum ve sanırım şuan dünyanın en güçlü cücesi benim''

Dünyanın En Küçük Vücut Geliştiricisiyle Tanışın

''Çalışmaya başladığım andan itibaren hep formdaydım, gücümle ünlendim diyebilirim. Boyum beni hiç durduramadı. Dambıllarla çalışıyorum, aerobik yapıyorum ve dans ediyorum. İnsanlar beni gördüklerine her zaman memnun oluyorlar. Televizyon programlarına davet ediliyorum ve sahnede dans etmem için çağrılıyorum.''
Antrenörü Ranjeet Pal, saatlerini 19 yaşındaki öğrencisinin küçük kaslarını mükemmel hale getirmek için ona yardım ediyor.

Dünyanın En Küçük Vücut Geliştiricisiyle Tanışın

''Küçük boyu yüzünden ona zor ödevler vermiyorum. Ama Romeo herkes gibi çalışıyor ve herkesten belki de daha kararlı bir yapısı var.'' ''İlk başladığında, ilk ay vücudunu hazırlamak için basit jimnastik hareketler ve aerobik gibi basit eksersizler üzerinde ısrar ettim.'' ''Daha sonra hafif dambıllar verdim ve bisep ve triseplerini geliştirmesi için basit ağırlık kaldırma eksersizlerini öğrettim. Bir yerini incitmemesi için boyu ve kilosu her zaman dikkate alındı.'' Azimli Romeo, birçok yerel televizyon programında çıktıktan sonra eğlence sektöründe kariyer yapmayı umuyor. ''Dans ve vücut geliştirme gösterilerinden iyi para kazanıyorum ama beni zengin olmak ilgilendirmiyor.''
''Benim hayalim çok yolculuk etmek. İdolüm Jazzy-B ile Londra'da gösteri yapmak'' dedi.

Dünyanın En Küçük Vücut Geliştiricisiyle Tanışın

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Bir öğrenci annesinin, veli toplantısı sonrası yazdığı yazı paylaşım rekorları kırıyor

Bugün oğlumun veli toplantısındaydım. Daha doğrusu öğretmen-veli görüşme gününde. Ortaokulda olan oğlumun sanırım altı öğretmeni ile görüştüm. Her bir öğretmenin odasının önündeki kuyrukta uzun uzun bekledim.