enteresan.com LogoDünya'nın En Şişman 15 Yaşındaki Çocuğu

Georgia Davis, daha sadece 15 yaşında olmasına rağmen, tam olarak 210 kilogram ağırlığa sahiptir. Bu ağırlıkta onu, Dünya'nın en şişman 15 yaşındaki çocuğu yapmaktadır.

Georgia Davis, yaklaşık 5 yaşındayken ve babası hayata veda ettikten hemen sonra, aşırı şekilde yemek yemeye başladı. Bu zamandan beri tam 10 yıl boyunca, bu şekilde aşırı yemek yemeye devam etti ve şu anda, biraz dinlenip nefes alabilmek için ara vermeden, 2 adımdan daha fazla yürüyemiyor. Georgia Davis, içine girip çıkması imkansız olduğu için, normal bir yatakta yatamıyor ve yakın bir zaman önce de, çok fazla yemek yemek gibi basit bir nedenden dolayı, okulun kafeteryasına girmesi yasaklandı.

Dünya nın En Şişman 15 Yaşındaki Çocuğu

Georgia Davis; 'Bu, uyuşturucu kullanmak gibi bir şey. Tek farkı, benim uyuşturucu madde yerine yiyecekleri seçmiş olmam. Doktorlar, benim her an düşüp anında ölebilme ihtimalim olduğunu söylüyorlar.' diyor. İşte bu sonucu engelleyebilmek için, 15 yaşındaki bu genç Amerika Birleşik Devletleri'ne gitmek ve orada, şişmanlar kampına katılarak tam 6 ay içersinde, 100 kilogram zayıflamaya çalışmak zorunda kalacak. Georgia Davis'in günlük yediği yiyecekler arasında; iki somun ekmek, bütün bir pasta, iki tabak patates kızartması, yedi adet sandviç, 4 litre soda, lazanya ve daha da fazlası. Normalde 15 yaşındaki bir çocuğun, alması gereken kalori miktarı 2.000 kaloriyken, Georgia Davis'in günlük aldığı kalori miktarı, tam 14.000 kalori.

Dünya'nın En Şişman 15 Yaşındaki Çocuğu
Dünya'nın En Şişman 15 Yaşındaki Çocuğu
Dünya'nın En Şişman 15 Yaşındaki Çocuğu
Dünya'nın En Şişman 15 Yaşındaki Çocuğu