enteresan.com LogoDünya'nın En Uzun Tokalaşma Rekoru

Birsürü tokalaşma (el sıkışma) türü var. Fakat bunlardan hiçbiri San Francisco'lu Kevin Whittaker ve Cory Jens'in yaptığı gibi değil.
Dünya'nın En Uzun Tokalaşma Rekoru

Kevin Whittaker 31 ve Cory Jens 30 yaşında. Bir araba vapuru binasının önünde el sıkışıyorlar. Amaçları ise uzun bir süre tokalaşmak. Bir önceki en uzun süre el sıkışma rekoru iki Alman arkadaş tarafından, 9 saat boyunca el sıkışarak kırılmıştı. 9 saat rekorunu kıran bu iki arkadaş şunları söyledi: "Acaba benimde kırabileceğim bir rekor olabilir mi? Diye Guinness Rekorlar Kitabının kayıtlarını inceliyordum. 100 metre koşu ya da diğer zor rekorları kıramayacağım için, kendime kolay bir rekor aramaya başladım. Ve 9 saat tokalaşma fikri hiçte zor gelmedi. Hemen arkadaşımı aradım, benimle tokalaşıp tokalaşamayacağını sordum. Hemen kabul etti ve buradayız." Dedi.

Dünya nın En Uzun Tokalaşma Rekoru

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Tajikista'da son Moda Tek Kaş

Tajikistanlılara göre kadınların kalın ve bitişik kaşları olması daha güzel...