Ekstrem

Düz Duvara Tırmanan Adam Orada Dans Etti!

Bir davette arkadaşlarının sırtında düz duvara tırmanan adam görenleri şaşkına çevirdi. Duvarda ter olarak ilginç ayak hareketleriyle dans eden adam, sanki dans pistinde oyun oynuyor... Videonun ikinci kısmında ise adam oynak bir müzik eşliğinde kendini kaybediyor ve başlıyor gerdan kıvırmaya.. Videoya tıklayarak siz de bu değişik adamın göbek dansını görün.

Polis Operasyonunda Kapının Gizemi

Filmleri aratmayan bir polis organizasyonunda bir polis boş bir binada elinde silahı ilerliyor. Ancak bu esnada bir yangın dolabının kapısı kendi kendine kapanıp açılıyor. Kimin bu dolap kapısını açıp kapattığı belli olmayan kapının sırrını çözmeye çalışan polis bakın operasyon sırasında neler yapıyor.

Beni Kızdırma Dedim Sana!

Aslında sevimli mi sevimli bir köpek olan videodaki kahramanımız, başını okşamaya başladıktan sonra bir hayli sinirleniyor ve sanki bir adamın kızdıktan sonraki söylenmeleri gibi kızgın bir şekilde hırlıyor. Ancak kendisi çıkardığı seslerin kulağa oldukça komik geldiğinden habersiz görünüyor, ne dersiniz.. Videoya tıklayıp izleyin.

Dev Dalgalarla Şaka Olmaz

Denize sıfır bir restoranda fırtınalı bir havada yemek yiyen misafirlerden bir tanesi denizdeki dalgaları görüntülemek için çıkarıyor telefonunu ve denizdeki dalgaları kayda alıyor. Ama hesapta olmayan öyle dev dalgalarla karşılaşıyor ki... İşte o heyecanlı saniyeler...

Kaşlarından Sıkılan ve Bambaşka Birine Dönüşenler

Kaş bakımı ve kaş düzenleme gibi güzellik işlemlerini yanlış anlayan bazı hanımlar, kaşlarını bilerek ya da bilmeyerek feci hallere sokuyorlar. Bazılarının özel günler için yapıldığını düşündüğümüz değişik kaş modelleri ve kahramanlarımızın düştükleri komik halleri videoya tıklayıp izleyin.

Suda Yüzen Kutup Ayısı Çocuğu Böyle Korkuttu

Siz hiç suda yüzen bir kutup ayısını yakından gördünüz mü? Bir hayvanat bahçesinin içinde olduğunu tahmin ettiğimiz bir yapay havuzda yüzen kutup ayısı kendisini izleyen çocuklara öyle bir kafa atıyor ki, onu izleyen bir kızın kaçmasına neden oluyor.

Uyurgezer Kız Yerde Süründü

Gece kamerası konulan odada yatan kız zemindeki halının üzerinde görülüyor. Sonrasında yatağın altına kayan ve yaptıklarına anlam veremediğimiz kızın uyurgezer olduğunu düşündük. Bu ilginç videoyu izleyerek siz de videodaki kızın ne yaptığı konusundaki fikrini bize yazabilirsiniz.

Ölmeden Önce Yapmanız Gereken Müthiş Bir Deneyim

Deniz tutkunlarının bile çok kıskanacağı, ölmeden önce mutlaka yapılması gereken bir deneyimi ayrıntılı olarak anlatan videoyu sizin için seçtik. Videoyu izleyin. Bu insanı alıp başka yerlere götüren harika deneyimi siz de yaşamak ister miydiniz?

Bu Asansörde Olanlara Çok Şaşıracaksınız

Dışarıdan bakıldığında normal bir asansör olarak görünen ama içine girenler ile konuşan asansördekilerin tepkilerini merak edenler için bu ilginç videoyu paylaşıyoruz. Sosyal deney niteliğinde olan asansör videosunu izleyin ve siz olsanız ne yapardınız düşünün.

Gelinlikle Neden Suya Atlanmaz?

Bir davet salonundaki düğünün kahramanları gelin ve damat, düğün gecesini unutulmaz kılmak istemiş olmalılar ki suya atlıyorlar, özellikle gelin o kabarık etekleri olan gelinlikle koşa koşa havuza atlıyor. Sizin için seçtiğimiz videoya tıklayarak bu ilginç ana tanıklık yapabilirsiniz.

Eser'in Survivor'dan Sonra İlk Yemeğe Saldırma Anı

Survivor yarışmasındaki adada aylardır doğru dürüst yemek yiyemeyen yarışmacılardan biri olan Eser'in yarışma sonrasında yediği ilk yemek görüntülendi. Bakın Eser önüne konulan yemeklere nasıl saldırdı!!

Damatsız Düğün Dansı Görenleri Şaşırtıyor

Düğün salonundaki bir gelin yanında olamayan damatla müzik eşliğinde bakın nasıl dans ediyor. Görenlerin 'damatsız düğün dansı olur mu' dedikleri bu ilginç dansın yer aldığı ilginç videoyu izlemek için sizin için seçtiğimiz videoya tıklayabilirsiniz.