enteresan.com LogoElektrik Tasarrufu İçin Düşünülmüş Tasarım

Elektrik tasarrufu nasıl yapabilirim diyenler için...
Elektrik Tasarrufu İçin Düşünülmüş Tasarım

Gilles Belley'in tasarladığı enerji tasarrufu saklayan adaptörler, yalnızca iyi görünmekle kalmıyor aynı zamanda arkalarında zeka da bulunuyor. Her bir modül, aygıt ve monitörlerle iletişim kurarak bağımsız olarak güç tüketimi sağlıyor. Birçok elektrikli aygıt sahip oldukları bekleme modu sayesinde enerji tasarrufu yapıyor ancak bu günümüzün elektrik maliyetlerinde %10'luk bir tasarruf etkisi yapıyor.Enerji tasarrufu sağlayan adaptörler, bunu algılayarak görsel simgelerle kullanıcıya israf edilen elektriği gösteriyor.Eğer üç dakika içerisinde cevap vermezseniz, aygıt otomatik olarak kapanıyor.Bu insanlara ne kadar güç harcadıklarını görsel olarak gösteren harika bir çözüm, .

Elektrik Tasarrufu İçin Düşünülmüş Tasarım

Elektrik Tasarrufu İçin Düşünülmüş Tasarım

Elektrik Tasarrufu İçin Düşünülmüş Tasarım

Elektrik Tasarrufu İçin Düşünülmüş Tasarım

Elektrik Tasarrufu İçin Düşünülmüş Tasarım

Tasarımcı: Gilles Belley & EDF Design

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Bir öğrenci annesinin, veli toplantısı sonrası yazdığı yazı paylaşım rekorları kırıyor

Bugün oğlumun veli toplantısındaydım. Daha doğrusu öğretmen-veli görüşme gününde. Ortaokulda olan oğlumun sanırım altı öğretmeni ile görüştüm. Her bir öğretmenin odasının önündeki kuyrukta uzun uzun bekledim.