enteresan.com LogoEmily Pilloton'un İnsan Yuvası

Kuşlar, çevreye zarar vermeyen küçük yaratıklardır. Yuvalarını, dışarıda bulabildikleri parçalardan hızlı bir şekilde yaparlar ve görünüşte karmakarışık duran bu çer çöp yığınlarını, yavrularını beslemek için mükemmel yuvalara dönüştürürler. İnsanlarda da yuva kurma iç güdüsü vardır. Tasarımcı Emily Pilloton'da bu dürtüden yola çıkarak İnsan Yuvası sandalyesinde ana fikir olarak kullanmış.
Emily Pilloton'un İnsan Yuvası

Emily Pilloton un İnsan Yuvası

Sevimli ve sıcacık İnsan Yuvası, atılmış kumaşı kat kat döşeyerek yapılmış ve bambu bir iskelete sahip. Sadece müthiş derecede rahat görünmüyor ayrıca eski malzemeleri tekrar kullanma olanağı tanıyor ve biliyorsunuz biz de böyle şeylere bayılıyoruz. En iyi yanı ise, gerçek bir yuva gibi İnsan Yuvası da samimi derecede kişisel ve son derece özelleştirilebilir bir özelliğe sahip. Bir kuş gibi yapıp kendi kullanılmış kumaşınıza zamanla kat ekleyebilirsiniz. Böylece çok daha konforlu bir hale getirebilirsiniz. Bu bana, genç çocukları olan bir aile için mükemmel bir mobilya parçası olarak gözüküyor. Çok şık ve anne babalar için çok zekice, çouklar içinse çok eğlenceli ve eminim lekeleri saklamada da çok iyidir.

Emily Pilloton un İnsan Yuvası

Emily Pilloton un İnsan Yuvası

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.