enteresan.com LogoEmily Pilloton'un İnsan Yuvası

Kuşlar, çevreye zarar vermeyen küçük yaratıklardır. Yuvalarını, dışarıda bulabildikleri parçalardan hızlı bir şekilde yaparlar ve görünüşte karmakarışık duran bu çer çöp yığınlarını, yavrularını beslemek için mükemmel yuvalara dönüştürürler. İnsanlarda da yuva kurma iç güdüsü vardır. Tasarımcı Emily Pilloton'da bu dürtüden yola çıkarak İnsan Yuvası sandalyesinde ana fikir olarak kullanmış.
Emily Pilloton'un İnsan Yuvası

Emily Pilloton un İnsan Yuvası

Sevimli ve sıcacık İnsan Yuvası, atılmış kumaşı kat kat döşeyerek yapılmış ve bambu bir iskelete sahip. Sadece müthiş derecede rahat görünmüyor ayrıca eski malzemeleri tekrar kullanma olanağı tanıyor ve biliyorsunuz biz de böyle şeylere bayılıyoruz. En iyi yanı ise, gerçek bir yuva gibi İnsan Yuvası da samimi derecede kişisel ve son derece özelleştirilebilir bir özelliğe sahip. Bir kuş gibi yapıp kendi kullanılmış kumaşınıza zamanla kat ekleyebilirsiniz. Böylece çok daha konforlu bir hale getirebilirsiniz. Bu bana, genç çocukları olan bir aile için mükemmel bir mobilya parçası olarak gözüküyor. Çok şık ve anne babalar için çok zekice, çouklar içinse çok eğlenceli ve eminim lekeleri saklamada da çok iyidir.

Emily Pilloton un İnsan Yuvası

Emily Pilloton un İnsan Yuvası

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

7 bin yıllık buğday Marmaris’te umut oldu

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde kiraladığı arazide 4 yıl önce organik tarıma başlayan mikrobiyoloji uzmanı Metin Öztürk, arkeolojik kazılarda çıkarılan küpte bulunan 7 bin yıllık Siyez buğdayı tohumunun birkaç tanesinden üretim yapmaya başladı. Öztürk, büyük verim elde ettiği Siyez buğdayının, Türkiye'nin buğday ihtiyacını karşılayabileceği gibi ihraç da edilebileceğini söyledi.

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...