enteresan.com LogoEn Acemi Kaçış Öyküsü

Amerika Birleşik Devletleri'nde mahkeme salonundan kaçan bir davalı, binanın ikinci kat penceresinden kaçmaya çalışırken hayatının dersini aldı.
En Acemi Kaçış Öyküsü

Çünkü içinden geçmeye çalıştığı cam kurşun geçirmezdi. 19 yaşındaki Travis Copeland, adliyedeki destekli camdan omuz atarak çıkma teşebbüsünden sonra şaşkın göründü ve oradaki memurlara hemen teslim oldu. Güvenlik kameraları, Illinois'de gerçekleşen bu acemi kaçış girişimini görüntüledi. Mahkemeden hapse gireceği kararı çıkan genç, kaçmaya çalıştı. Koridordan geçerken Hollywood filmlerindeki macera sahnelerinden yaratmak istemiş olacak karşısına çıkan ilk pencereden 'geçmeye' çalıştı. Kafasını cama çarptıktan sonra yere düşen acemi, tekrar kaçmaya kalkmadı.

En Acemi Kaçış Öyküsü

En Acemi Kaçış Öyküsü

En Acemi Kaçış Öyküsü

En Acemi Kaçış Öyküsü

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.