En Aptal 10 Acil Durum Aramaları

Gereksiz yere acil durum hattını arayan insanların yaptıklarını okuyunca bu kadar olmaz ki diyeceksiniz.
En Aptal 10 Acil Durum Aramaları

1- Acil durum hattını bir polis memuruyla yemeğe çıkmak için arayan kadın
1- Acil durum hattını bir polis memuruyla yemeğe çıkmak için arayan kadınAloha, Oregon'dan bir kadının acil durum hattını aramasının sebebi gün içinde şikayet üzerine evine gelen polis memurunu yakışıklı bulması. Komşuların ses şikayeti üzerine olay yerine gelen iki emniyet görevlisi Lorna Jeanne Dudash'ın kapısını çaldı. Görevliler ayrıldıktan sonra Dudash gözüne kestirmiş olduğu memurlardan biri ile randevulaşabilemk için acil durum hattını aradı. Acil bir durum olmadığını, yalnızca "o sevimli polis memuru" ile görüşmek istediğini belirten kadın hattı boş yere meşgul etme suçuyla bin dolarlık para cezası ve 1 yıllık hapis ile yargılanıyor.

2- Acil durum hattını arabasının içinde kilitli kaldığı için arayan kadın
2- Acil durum hattını arabasının içinde kilitli kaldığı için arayan kadınFloridalı bir kadın arabasının içinde kilitli kalınca acil durum hattını aradı. Oysa ki tek yapması gereken eliyle kilidi açma tuşuna basmaktı. "Arabam çalışmıyor, içeride kilitli kaldım," diyen kadına polis memuru kilidi açmasını söyledi.

3- Yalnızlıktan muzdarip adam 27,000 kere acil durum hattını aradı
3- Yalnızlıktan muzdarip adam 27,000 kere acil durum hattını aradı45 yaşındaki işsiz John Triplette acil hattı 27,000 defadan fazla arayarak hattı boş yere meşgul ettiği için suçlu bulundu. Polis, adamın memurlarla sohbet edip yalnızlığını gidermek için bazen günde yüzlerce kez aradığını söyledi. Cep telefonunun sinyali sayesinde yeri tespit edilen adam aramalarını ücretsiz olduğu için yaptığını söyleyerek özür dilese de, $1,000'lık para cezası ve/veya 6 ay hapis ile yargılandı.

4- Acil durum hatttını McDonalds'ta McNugget bulunmadığı için arayan kadın
4- Acil durum hatttını McDonalds'ta McNugget bulunmadığı için arayan kadınMcDonalds'ta Chicken McNuggets bulunmadığı için sinirlenen kadın üç kez acil durum hattını aradı. 27 yaşındaki Latreasa Goodman, polisi arayarak kasiyerin parasını geri vermediğini söyledi. Olay yerine gelen polislere "Bu acil bir durum. McNuggets bulunmadığını bilseydim paramı vermezdim. Şimdi bana McDouble vermek istiyor, ben istemiyorum!" diyen kadın hattı boş yere meşgul ettiği için tutuklandı.

5- Acil durum hattını kocasının erotik yayınlar izlemesini durdurma isteğiyle arayan kadın
5- Acil durum hattını kocasının erotik yayınlar izlemesini durdurma isteğiyle arayan kadınSinirli Alman ev kadını kocasının erotik yayınlar izlemesini durdurması için polisi aradı. Aachen'da yaşayan 44 yaşındaki yaşlı kadın acil durum hattını arayarak ağlamaklık bir sesle acil bir durum olduğunu söyledi. Polis memurları apartman dairesine geldiğinde 46 yaşındaki kocanın televizyonda erotik yayın seyrettiğini gördü. Bu duruma müdahale edemeyeceklerini söyleyen görevliler kadını bir danışmana yolladı.

6- Acil durum hattını matematik problemini çözemediği için arayan çocuk
6- Acil durum hattını matematik problemini çözemediği için arayan çocuk4 yaşındaki Johnny isimli çocuk matematik ödevini yaparken yardıma ihtiyaç duyduğu için acil durum hattını aradı. İlginç olan ise memurlar çocuğa yardım ederek soruyu çözmesini sağlamaları.

7- Acil durum hattını pilavın içinde karides olmadığı için arayan kadın
7- Acil durum hattını pilavın içinde karides olmadığı için arayan kadınBir restoranda karidesli pilav tabağında az miktarda karides olduğunu gören kadın acil durum hattını aradı. Öfkeli müşteri memura " Bir görevlinin gelmesini sağlayacak daha önemli ne olabilir? Fazladan karides bile koymuyorlar!" diye feryat etti. Olay yerine ertesi günü giden memurlara restoran görevlileri kadına parasını geri vermediklerini, yemeğin sorunsuz olduğunu söylediler.

8- Acil durum hattını ayak ısıtma kavgasına bir çözüm getirmek için arayan çift
8- Acil durum hattını ayak ısıtma kavgasına bir çözüm getirmek için arayan çiftÇin'de bir kadın acil durum hattını arayarak erkek arkadaşının üşümüş ayaklarını ısıtmayı reddettiğini söyledi. Polis memuru Xiao Deng ardarda iki şikayet aldığını belirtti; biri erkek arkadaşının ayağını ısıtmadığından, diğeri ise kız arkadaşının çok fazla şey istediğinden bahsediyordu. Deng, çiftin dairesine gidip erkek arkadaşa bir kızın ayağını ısıtmanın bir adamın görevi olduğunu, kadına ise ayaklarını ısındıktan sonra hemen çekmesi gerektiğini söyledi.Genç çift sorunlarını çözdüğü için polise teşekkür etti.

9- Acil durum hattını bir gece kulübüne alınmayınca arayan adam
9- Acil durum hattını bir gece kulübüne alınmayınca arayan adamOregon'dan bir adam gece kulübüne alınmayınca çareyi acil durum hattını aramakta buldu. Gecekulübü çalışanları Edgar Dieguez-Lopez'in çok sarhoş olduğu için içeri alınmadığını belitti. Memurlar kulübün hizmet vermeme hakkı olduğunu ifade ederek adamın üstünü aradı. Çorabında kokain bulunan adam tutuklandı.

10- Acil durum hattını polis tarafından kovalanırken polisi kandırmak için arayan adam
10- Acil durum hattını polis tarafından kovalanırken polisi kandırmak için arayan adamSarasato'dan bir adam polis tarafından durdurulacakken, acil durum hattını arayarak polisi kandırmaya niyetlendi. İlk başta plan yolunda gidecekmiş gibi göründüyse de adam, polis memurlarından birinin arabada bir silah görmesi üzerine takip edildi ve tutuklandığında cep telefonundan aramayı yapanın o olduğu anlaşıldı.