enteresan.com LogoEn Garip 10 Tutuklanma Olayı

Suçlar mı garip yoksa suçlular mı?
En Garip 10 Tutuklanma Olayı

Salak ile Avanak: Bankayı Soydular, Paralarla Fotoğraf Çektirdiler, Tutuklandılar

İki Avustralyalı banka soyguncusu çaldıkları paralarla fotoğraf çektirerek "Salak ile Avanak" lakabını hak ettiler. 20 yaşındaki Anthony Prince ve 19 yaşındaki Luke Carroll, Kolorado'daki bankayı soyma suçuyla hapis cezasına çarptırıldı. Federal savcılar, banka memurlarını oyuncak silahlarla kandırarak bankadan 170,000$ aldıktan sonra McDonald's'ın tuvaletine giren iki gencin çektikleri fotoğrafları yayınladı. Arkalarında birçok ipucu bırakan zanlılar ertesi gün yakalandı. Müfettişler bu vakayı gülünç bir şekilde kolayca çözdüklerini belirttiler. Prince ve Carroll'ın bankanın düzenli müşterileri oldukları belirlendi. Maske taktıysalar da, banka memurları onları Avustralya aksanlarından tanıdığını söyledi.

En Garip 10 Tutuklanma Olayı

Silahlı Soygundan Tutuklanan Keçi

Nijerya'daki yasadışı bir örgütün, içlerinde kendini keçiye "dönüştüren" bir adamın da dahil olduğu bir grup araba hırsızı olduğu anlaşıldı. Polis memuru Tunde Mohammed haber mensuplarına açıklama yaparken gizemli keçinin silahlı bir hırsız olduğunu, arabayı soymaya çalıştığını ve sonra yakalanmamamk için keçi kılığına büründüğünü söyledi. Polis sözcüsü silahlı soygun şüphelisinin soruşturmasının devam edeceğini açıkladı.

En Garip 10 Tutuklanma Olayı

Çocuğun Topunu Geri Vermeyen 88 Yaşındaki Büyükanne

88 yaşındaki büyükanne Edna Jester Ekim 2008'de bahçesine giren komşu çocuğunun topunu geri vermeyi reddedince tutuklandı. Nisan 1949'dan beri yaşadığı, Blue Ash'teki evinin bahçesine giren topu öfkeyle kapan Edna topu geri vermeyi reddedince 40 yaşındaki komu Paul Tanis polis çağırdı. Polis, yaşlı kadına topu geri vermezse tutuklanacağını söyledi ancak Blue Ash Polis Müdürlüğü raporuna göre Edna bunu reddetti. 10 yıldır dul olan Edna Jester hayatında ilk kez tutuklandı.

En Garip 10 Tutuklanma Olayı

Piknik Masasıyla Cinsel İlişkiye Girmeye Çalışırken Yakalanan Adam

Mart 2008 tarihinde Art Price Jr. Metal bir piknik masasıyla cinsel ilişkiye girmeye çalışınca tutuklandı. Komşular bunun daha önce de olduğuna tanıklık ettiklerini söyleyince Price ahlaksızlık suçuyla tutuklandı.

En Garip 10 Tutuklanma Olayı

Çıplak Bir Şekilde Ağaçlara Bağıran Adam

Recklinghausen'de yaşayan 43 yaşındaki Dieter Braun, tutuklanana dek stres atma tekniğinin çok işe yaradığını söyledi. Ona çıplak dolaşıp ağaçlara bağırmasını öğütleyen ise evlilik danışmanıydı. "Benim için bu bir rahatlama tekniği," diyen Braun "Çıplak tenimde rüzgarı hissetmek beni sakinleştiriyor," diye ekledi. Anacak polis ormandaki diğer insanların onun bu davranışıyla rahatlamadıklarını söyleyerek Braun'u kamu zararına davranış suçuyla tutukladı.

En Garip 10 Tutuklanma Olayı

Yılbaşı Hediyelerini Erken Açtığı İçin Tutuklanan Çocuk

Güney Carolina'da yaşayan 12 yaşındaki çocuk Aralık 2006 tarihinde, annesi polisi arayıp ondan izin almadan yılbaşı hediyelerini açtığını söyleyince tutuklandı. Rock Hill Polis Müdürlüğü raporuna göre çocuk aile bireylerinin izni olmadan Nintendo Game Boy'unu açtı. Anne, 85$ değerindeki hediyenin açıldığını görünce polisleri aradı ve zavallı çocuk "küçük hırsızlık" ile suçlandı. Herald gazetesinin röportajında 27 yaşındaki bekar anne oğlunun birliği bozan bir yapısı olduğunu, bu tutuklanmanın onu hem okulda hem evde adam edeceğini umduğunu açıkladı.

En Garip 10 Tutuklanma Olayı

İşaret Diliyle Polise Hakaret Etmekten Tutuklanan Sağır Adam

31 yaşındaki hem sağır hem dilsiz Balraj Gill polise işaret diliyle hakaret etmekten tutuklandı. Hiç konuşmamasına rağmen huzuru kaçırma suçu işlediğini itiraf etti. Polis memurları Gill'in ne anlatmaya çalıştığını anlamayınca, kaldığı otelin çalışanı onun işaret dilini tercüme etti. Otel çalışanı polis memurlarına Gill'in onlara küfrettiğini söyledi. Polis "Polis memurları onun kızgın olduğunu anlamıştı ancak ne anlatmaya çalıştığını anlamıyorlardı. Sanırım otel çalışanları işaret dilini tercüme ettikleri için çok şanssız.

En Garip 10 Tutuklanma Olayı

Piercingli Kedi Satmaktan Tutuklanan Kadın

34 yaşındaki Holly Crawford, yavru kedilerin kulaklarına, boyunlarına ve kuyruklarına piercing takarak onları "gotik" olarak yaftalayıp internet üzerinden sattıktan sonra hayvan zulmü suçuyla tutuklandı. PETA'nın yaptığı açıklamaya göre kadın kedi yavrularını yüzlerce dolara satmaya çalışıyordu. Pensilvanyalı kadın kedinin ya da insanın piercing takmasında bir zarar görmediğini açıkladı, suçsuz olduğuna karar verildi.

En Garip 10 Tutuklanma Olayı

Polis Memuruna Doğru Gaz Çıkaran Adam

34 yaşındaki Jose Cruz Eylül 2008 tarihinde bir polis memuruna doğru kasıtlı olarak gaz çıkarmaktan tutuklandı. Polisin açıklamasına göre Cruz, parmak izi alındığı sırada devriye polisi T.E. Parsons'un yanına gelerek bacağını kaldırıp gürültülü bir şekilde gaz çıkardı. Daha sonra çıkan gazı kasıtlı olarak Parsons'un olduğu yöne göndermeye uğraştı.

En Garip 10 Tutuklanma Olayı

Tabelayla Cinsel İlişkiye Girmeye Çalışan Adam

Polis Güney Dakota'da trafik işaret levhasıyla cinsel ilişkiye girmeye çalışan 60 yaşındaki Verle Peter Dills'i tutukladı. Memurlar Dills'in evinde onun çeşitli trafik levhalarıyla aynı uğraşı verirken kaydedilmiş video kasetlerini buldu. Dills soygun, kanuna aykırı işgal ve ahlaksızlık suçlarıyla yargılandı.

En Garip 10 Tutuklanma Olayı

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Çinli Gelin İle Kaynanası

Çinli gelin ve geçimsiz kaynanası arasında geçen muhteşem bir hikayeyi sizlerle paylaştık. Umarım beğenirsiniz.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.