enteresan.com LogoEn Garip ve Komik Şapkalar

Birbirinden ilginç ve bir o kadar da komik 10 bayan şapkasını sizler için derledik.
1- Banyolu Şapka
1- Banyolu ŞapkaGörünen o ki banyolu şapkanın tasarımcısının aklında işe koyulmadan önce ne yapacağı varmış. Bu şapkanın banyosunda bir anda bir bebek belirecekmiş gibi duruyor.

2- Koltuklu Şapka
2- Koltuklu ŞapkaDevasa koltuklu şapka süslü hanımların minik fino köpeklerini taşımalarına yepyeni bir alternatif sunuyor.

3- Kültablası Şapka
3- Kültablası ŞapkaYandan takılan kültablasının içerisinde söndürülmüş dev bir izmarit bulunuyor. Neyse ki sigara da, kültablası da gerçek değil.

4- Yürüyen Hedef Şapkası
4- Yürüyen Hedef ŞapkasıÖlmeyi isteyenler için tasarlanmış olması muhtemel şapka ile kullanıcı kendini açık bir hedef haline getiriyor.

5- Hindili Şapka
5- Hindili ŞapkaÜzerinde hindi bulunan şapka gerçekten çok komik görünüyor. Bu şapka ile yılbaşı davetlerine katılmak bütün dikkatleri üzerinizde toplamanızı sağlayacak.

6- Martini Bardağı Şapkası
6- Martini Bardağı ŞapkasıDev bir Martini bardağı görünümündeki şapkanın tepesi de çiçeklerle doldurulmuş.

7- Şekerli Şapka
7- Şekerli ŞapkaŞeker-severler için bir şapka daha... Ancak bu seferki yenebiliyor. Partilerde servis yapan, elleri sürekli dolu olan ev sahipleri için ideal bir ürün. Bu şeker kasesi ayrıca çok şık görünüyor.

8- Yuvarlak Çubuk Kraker Şeklinde Şapka
8- Yuvarlak Çubuk Kraker Şeklinde ŞapkaBu kadının kafasına dev, kırmızı bir yuvarlak çubuk kraker taktığından haberi var mı? Kıyafet seçimi bize biraz cesur bir karakter olduğunu söylüyor.

9- At Başı Şapkaları
9- At Başı ŞapkalarıRenkli at başlarından oluşan şapkaların tepesi renkli tüylerle kaplı. Ayrıca çiftlere farklı renklerde veriliyorlar.

10- Çilek ve Krema Şapkası
10- Çilek ve Krema ŞapkasıÇilek ve krema şapkası gerçekten çok eğlenceli bir ürün. Bu şapkayla dolaştığınızdaysa, etraftaki tüm bakışları üzerinize çekeceğiniz kesin.