enteresan.com LogoEn Güzel 10 Kitaplık

Yaratıcı Tasarımlı Kitaplıklar
En Güzel 10 Kitaplık1. Sonsuzluk Kitaplığı

Hollandalı kavramsal sanatçı Job Koelewijn tarafından yaratılan kitaplığın başı ve sonu yok. Sonsuzluğun matematiksel sembolü olan 8 sayısı biçimli kitaplık aynı zamanda kitapların gücünün sonsuzluğunu gösteriyor.

En Güzel 10 Kitaplık2. Çember Kitaplık
Zhdanova Irina'nın tasarladığı çember şeklindeki kitaplık koltuk takımı ile beraber satılıyor.

En Güzel 10 Kitaplık3. Banklı Kitaplık
Tasarımı göze hoş gelse de, bankın üzerinde oturmanın çok rahat olacağı söylenemez. Letonyalı tasarımcı Stanislav Katz tarafından yaratılan banklı raflar çok eğlenceli.

En Güzel 10 Kitaplık4. Kalp Atış Çizgisi Rafı
İsveç tasarımcı Mans Salomonsen tarafından yaratılan raf, elektrokardiyogramda görünen kalp atış çizgisi şeklinde.

En Güzel 10 Kitaplık

[


5. Kitap-Adam
Kitap-Adam, insan şeklinde bir kitaplık. Bu dekoratif mobilya -ve heykel- sanatçı Kazmierz Szmauz tarafından tasarlanmış. Szmauz'un aynı zamanda CD-Adam, DVD-Adam ve Video-Adam eserleri de var. Kitap-Adam ise yaklaşık 100 kitabı barındırmakta.

En Güzel 10 Kitaplık6. Ters Duran Raf
Ters duran raf, kitaplarınızı alttan değil, üstten destek vererek tutuyor. Yarattığı göz oyunuyla çok dikkat çekici olan raf, kitaplarınıza hiç zarar vermiyor.

En Güzel 10 Kitaplık7. Sandalye Kitaplık
Bu sandalye/ kitaplık, Fisbol Tasarım Atölyesi tasarımcılarından Kanadalı genç Elie Nehme ve Mani Mani tarafından yaratılmış.

En Güzel 10 Kitaplık8. Hareketli Kitaplık
Samulnoli tarafından yaratılan hareketli Kitaplık kitaplarınızı kucaklıyor. Eğri çivilerin bacak ve kol şekilleri verilerek yapıldığı kitaplık kitaplarınızı sıkıca tutyor.

En Güzel 10 Kitaplık


9. Seksi Kitaplık
Tasarımcı Arun Kumar Francis, "seks satar" kuralına uyarak bu basit kitaplığı yaratmış.

En Güzel 10 Kitaplık10. Denklem Kitaplık
Denklem Kitaplık, Marcos Breder tarafından tasarlanmış. Kitaplarınızı köşeli, çengelli ve normal parantezler içine koyabilirsiniz.

En Güzel 10 Kitaplık11. Lovely Rita Kitaplık
Lovely Rita Kitaplık tek bir raf olarak kullanılabildiği gibi istenildiği kadar ekleme yapılarak farklı uzunluklarda olacak şekilde de kullanılabilir.

En Güzel 10 Kitaplık12. Sonu Olmayan Kitaplık
Sonu Olmayan Kitaplık İtalyan tasarımcı Luca Nichetto ve Andrelitarafından yapılmış.

En Güzel 10 Kitaplık13. Merdiven Kitaplık
Levitate Mimarlık'tan Tom Sloan, Londra'daki bu Viktorya dönemi tazlı dairenin depo sorununa çözüm getirecek bir fikirle işe koyulmuş. Sonuç ise misafir odasından, çatı katındaki yatakodasına uzanan gizli bir merdiven.

En Güzel 10 Kitaplık14. Sonbahar Kitaplık
Sonbahar Kitaplık, standart kitaplıklara yeni bir bakış açısı sunan raflı bir sistem.yaprağı olmayan bir ağaç görünümü verilmek üzere özel olarak tasarlanan kitaplık David Sanchez ve PCM'nin muhteşem ürünü.

En Güzel 10 Kitaplık


15. Gökkuşağı Kitaplık
Kitapları renklerine göre ayırarak dizmek kesinlikle etkileyci bir örnek. Kitaplarınızın düzenine yalnızca biraz farklılık katarak büyük değişiklikler yaratabilirsiniz.

En Güzel 10 Kitaplık