enteresan.com LogoEn Güzel 8 Fincan ve Kupa

MUhteşem tasarımlı fincan ve kupalar
En Güzel 8 Fincan ve Kupa


1. On/Off Kupası
Isıya duyarlı pigmentlerden oluşturulmuş On/Off Kupası, üzerinde "OFF" (kapalı) yazısı olan standart siyah bir kupa gibi görünüyor. Ancak içini sıcak bir sıvı ile doldurduğunuzda kupa beyaz renge bürünüyor ve "ON" (açık) yazısı beliriyor.

En Güzel 8 Fincan ve Kupa


2. "İçecek Özelliklerini Seç" Kupası
İnsanlara kahvenizi ya da çayınızı nasıl içtiğinizi söylemekten yoruldunuz mu? "İçecek Özelliklerini Seç" Kupası ile artık bu dertten kurtuluyorsunuz. Kupanızın üzerinde içecek, süt ve şeker seçeneklerini ayarlayabileceksiniz.

En Güzel 8 Fincan ve Kupa


3. Silah Kupa
Akıllı Silah Kupa ile biraz zaman öldürmeye ne dersiniz? Standart sıkıcı iş yeri kupalarının aksine, özel yapım altın renkli tetik ile donanmış bu kupa gerçekten yaratıcı bir tasarıma sahip.

En Güzel 8 Fincan ve Kupa


4. MyCuppa Kahve Kupası
MyCuppa kahve kupası içindeki örnek renklerle içeceğinizi mükemmel bir karışım olarak içmenizi sağlıyor. Çok Sütlü seçeneğinden, Çok Sert'e kadar bir çok seçenek mevcut.

En Güzel 8 Fincan ve Kupa


5. Darth Vader Kupası
Darth vader Kupası ile Starwars keyfini evinize getirin.

En Güzel 8 Fincan ve Kupa


6. 2 Ayar Kupa
Bir dahaki Sevgililer Günü'nde yüzük parmağınıza takacağınız bir şey alacağınızı ümit ediyorsanız, 2 Ayar Kupa tam istediğiniz hediye olacaktır. Swarovski taşından yapılan yüzüğün altın veya gümüş seçenekleri mevcut.

En Güzel 8 Fincan ve Kupa


7. Eşitlik Ölçüsü Kupası
Ölçülerinizi yepyeni, yaratıcı bir şekilde tutun. Bir dahaki sefere çikolatalı kek yapacağınız zaman bir tiranozor beyni kadar un, otobüs büyüklüğündeki bulut kümesinin barındırdığı su kadar şeker kullanın. Eşitlik Ölçüsü Kupası, hem ölçü kabı, hem labaratuar bardağı olarak kullanılabilir.

En Güzel 8 Fincan ve Kupa


8. Kuru Kafa Kupası
Gotik, şeytani sabahınıza Kuru Kafa Kupası ile başlayın. 10 cm uzunluğunda, 9 cm genişliğindeki olan bu eşsiz kupa 225 gr alıyor. El yapımı cam kupa, favori içecekleriniz için ideal.

En Güzel 8 Fincan ve Kupa