enteresan.com LogoEn İlginç Çaydanlık Tasarımları

Sabahları bir demlik çaydan daha güzel ne olabilir ki?
En İlginç Çaydanlık Tasarımları

1) Hem çaydanlık hemde çay bardağınız olmasını isterseniz bide üsttelik çay yapraklarından isterseniz bu çaydanlık tam size göre.

En İlginç Çaydanlık Tasarımları

2) Modern tasarımcılar çayınızın sıçaklığını ölçen çaydanlık geliştirdiler. Çayınız sıcak olduğunda çaydanlığın rengi kırmızıya dönüşüyor. Çaydanlığın üzerindeki uzaylı figürleri çaydanlığınız dolu olduğunda sevimli manzaralara dönüşüyor.

En İlginç Çaydanlık Tasarımları

3) Çay sürayileri bu yılın yeni trendlerinden biri. Eva Solo çaydanlığın alımlı kıvırımları ve kırmızı renkteki kaplayan kumaşı çaydanlığa ayrı seksilik katıyor. Dikkat çekici bayanların gözdesi olan kırmızı kumaşlı seksi çay sürahinin hanım kızlara da özel siyah rengi vardır.

En İlginç Çaydanlık Tasarımları

4) Dikkatleri üzerine toplayan bu sıradışı çaydanlıkta çayınızın demlenmesini görüyorsunuz. Sadece içine çay yapraklarınızı ve suyunuzu dökmeniz yeter. Tamamen cam olmasının verdiği keyifle çayınızı izleyebilirsiniz.

En İlginç Çaydanlık Tasarımları

5) Çaydanlık hariç herşeye benzeyen Maru, cevizden altlığı kesinlikle çok beğeniceksiniz. Potter ise su ısıtıcısıyla sosluğun birleşmesinde ortaya çıkan görüntü çok hoş.

En İlginç Çaydanlık Tasarımları

6) Mistea, sümüklü böcek modelinde sıradışı bir çaydanlık. Sabahki ruh halinizi yansıtan bu çaydanlık tam size göre.

En İlginç Çaydanlık Tasarımları

7) Tembel çaydanlık olarakta adrandırılan Lotte Alpert tamda hayat felsefenize uygun. Eğdirdiginiz zaman dökülmesini sağlıyor. Lotte Alpert benzeyen Zygo ise kıvrımlı hatları onu daha ön plana çıkartıyor.

En İlginç Çaydanlık Tasarımları

8) Bilgisayar delisi ise size Computea, kitap kurdu iseniz size Kitap Çaydanlık, bir silah tutkunuysanız size Silah Çaydanlık yakışır.

En İlginç Çaydanlık Tasarımları

9) Üşengeçseniz bu çaydanlık tam size göre. Birdy çay seti, çay fincanlarını gövdesinde taşıyan çaydanlığa sahip olursanız ne çayınız soğur ne de çay doldurmak için ayaklarınız yorulur.

En İlginç Çaydanlık Tasarımları

10) Cigno, modern ve şık görünümüyle bütün kadınların gözdesi

En İlginç Çaydanlık Tasarımları

11) Zamala yarışıyorsanız bu çaydanlık tam size göre. Ekmek Kızartma Makinesi Demliği ile hem ekmeğinizi kızartıp hemde çayınızı aynı anda yapıp aynı anda da içebilirsiniz.

En İlginç Çaydanlık Tasarımları

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

8 Korkunç Tümör

8 Korkunç Tümör vakası

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.