enteresan.com LogoEn Sıra Dışı ve İlginç 10 Ayna

En yaratıcı ayna tasarımları...
En Sıra Dışı ve İlginç 10 Ayna

Traş Bıçağı Ayna

En Sıra Dışı ve İlginç 10 Ayna

Suck UK'den güzel bir tasarım olan ayna, sıradan bir tıraş bıçağı biçiminde yapılmış. Phil Sims tarafından tasarlanan bu ayna traş olmak için oldukça ideal görünüyor. Bu tasarımı odanızda farklı ve yeni bi bakış açısı biçiminde kullanabilirsiniz. Bu tasarımda en ünlü ustura kullanıcısının ismi de var: Sweeney Todd. Aynanın fiyatı normal bi ayna kadar değil oldukça pahalı yani bu aynayı normal bi ayna olarak görmeyin.

Narcisse Ayna

En Sıra Dışı ve İlginç 10 Ayna

Fransız tasarım markası Domestic; Matali Crasset, 5.5 tasarımcıları ve Ich&Ka da dâhil olmak üzere bir çok tasarımcının çalıştığı bir ayna koleksiyonu ortaya çıkardı. Web sayfalarına göre Narcisse, yansıtma fonksiyonlarıyla ilgili kalitenin dışında ana özelliğinin çerçevesindeki kalite, tasarım ve emekte olduğunu gösteren bir sanatçı aynası gibi görünüyor.

[Sayfa]

Ütü Masası Ayna

En Sıra Dışı ve İlginç 10 Ayna

Tasarımcı Aissa Logerot'dan ilginç bir konsept olan bu yaratıcı ayna, açıldığında ütü tahtası olarak kullanılabiliyor. Tasarımcıya bu aynanın ardı ardına gelen eylemleri gerçekleştirmede bi köprü gibi olduğunu ifade ediyor. Yani ütü yaptıktan sonra üzerinize giyme.

Ne Kadar Uzunsun Aynası

En Sıra Dışı ve İlginç 10 Ayna

Kylie Minogue gibi kısa boylu musunuz? Yoksa Hulk Hogan gibi bir dev misiniz? Boyunuzun numarasını öğrenmek artık sıkıcı geliyorsa bu tam size göre çünkü bu aynada üzerinde 120 ünlünün adı, boylarına göre yazılmış.Yani boyunuzun hangi ünlüyle aynı olduğunu görüyorsunuz.

Dokunmatik MP3 Ayna

En Sıra Dışı ve İlginç 10 Ayna

bu ayna normal bi ayna değil , ayna görevinin yanı sıra teknolojik özelliklerede sahip. Stocco Maitre aynanın sağ alt köşesinde dokunmatik ekran var ve bu sayede kolay programlama, radyo kontrolü, tarih ayarı, barometre ve MP3 çalar ayarlarını kullanabiliyorsunuz. Buda duş alırken istediğiniz müziği dinleyip eşlik edebileceğiniz anlamına geliyor

İnteraktif Ayna

En Sıra Dışı ve İlginç 10 Ayna

Interactive Mirror from Alpay Kasal on Vimeo.

Konsepti Alpay Kasal'a ait olan bu ürün,çok amaçlı ve patenti alınmak üzere olan dokunmatik teknolojik bi ayna.Bu aynada uzaklık sensörleri ve hareket algılayan bölümler var.

Tetris Ayna

En Sıra Dışı ve İlginç 10 Ayna

UK Product tasarımcısı Soner Özenç'in Tetris aynası, iç içe geçmiş on üç akrilik aynalı panelden oluşuyor. Bu parçaları duvarınıza istediğiniz biçimde yerleştirebilirsiniz ya da yap-boz bloklarını birbirlerinden ayırabilirsiniz. Bu tasarımı oyundan etkilendiği için yaptığı kesin. Umuyorumki oyundaki gibi hızlı bi şekilde düşmez bu parçalar.

Eklips Ayna

En Sıra Dışı ve İlginç 10 Ayna

Bodo Sperlein, iki marka ürünü kullanarak bir ayna tasarladı: Corian ve Swarovski kristalleri. Bu ayna çok hoş ve estetik görünümüyle bayan alıcılarını bekliyor.bg adresinden spariş verebilir. Bu ayna gerçekten diğer aynalara göre daha pahalı aynı zamanda daha hoş.

Örgü Ayna

En Sıra Dışı ve İlginç 10 Ayna

Sanatçı Daniel Rozin'in bir tasarımı olan Örgü Ayna'da bir araya getirilmiş 768 ayrı çizgi var. Bu çalışmanın önünden biri geçtikçe motorlar örgülü şeritlerin yoğunluklarını değiştiriyor. Geri adım attığınızda gerçek bir ayna şeklini alıyor.

Kurukafa Ayna

En Sıra Dışı ve İlginç 10 Ayna

Cadılar Bayramı'na özel yapılmış bence bu ayna. Cadılar bayramında bu aynayı kesin kullanın.