enteresan.com LogoEn Sıradışı 12 Evcil Hayvan Yatağı

Görebileceğiniz En İlginç Hayvan Yatakları
En Sıradışı 12 Evcil Hayvan Yatağı

1. O2 Evcil Hayvan Yatağı
AirPress tarafından üretilen O2 hayvan yatağı, insanların güzellik tedavisi için kullandıklarının benzeri çünkü farkı boyutlarının köpeğe göre olması. Oksijen terapisinin kırışıkları azalttığı bilinir. Shar-Pei cinsi bir köpeği buraya koyduğunuzda tamamen farklı bir hayvan olarak çıkacaktı kesinlikle.

 En Sıradışı 12 Evcil Hayvan Yatağı

2. Dev Terlik Yatak
Maliyeti 100$ olan bu hayvan yatağı İnternet üzerinde satılmakta ve aynı bir terlik biçimdedir. Sasquatch Evcil Hayvan Yatağı, farklı büyüklüklerde ve tüketiciye çeşitli renk seçeneklerde sunuyor.

 En Sıradışı 12 Evcil Hayvan Yatağı

[sayfam]


3. Hayvanlar İçin Kanepe
Evinizde bi kedi besliyorsanız , mobilyaları sınırlı bir şekilde kullanmanız gerektiğini bilirsiniz. Kediler için yapılan bu kanepe kartondan yapılmıştır. Ayrıca geri dönüştürülebiliyor.

 En Sıradışı 12 Evcil Hayvan Yatağı

[sayfam]

4. Hepper Pod: Oluklu Evcil Hayvan Yatağı
Hepper Pod evcil 155$ değerindeki bu evcil hayvan yatağı , biyerlere girip uyumayı seven kediler için tasarlanmıştır. Sherpa yünü ile kaplı Mangal görünümlü bu yatak bence kedileriniz için ideal !

 En Sıradışı 12 Evcil Hayvan Yatağı

5. Evcil Hayvan Solaryumu
"SunSpa" adlı evcil hayvan solaryumu, yaz mevsiminde evcil hayvanınızın da bronz olmasını istiyorsanız tam sizin için ideal. 150 watt gücünde ışıkları , yatağı 5.000 saat boyunca 28 - 32 C sıcak tutabiliyor. Bu yatağın yapılmasının nedeni soğuk kış akşamlarında kedinizin ya da köpeğinizin bu kış mevsimi boyunca boyunca mevsimsel duygusal düzensizliğini yumuşatmak.

 En Sıradışı 12 Evcil Hayvan Yatağı

6. Murphy Evcil Hayvan Yatağı
Bulundukları yaşam alanı dar olan köpek sahiplerinin çok sevecekleri Murphy evcil hayvan yatağını hiç toplamaya gerek yok. Şık bir dolap gibi duran bu eşya kapağı açılınca açılıp kapanan bi yatağa dönüşüyor. Midnight Pass'te 199.95$ satılan bu ürünün üç farklı rengi bulunmakta :Siyah, doğal ahşap ve kızıl kahverengi.

 En Sıradışı 12 Evcil Hayvan Yatağı

7. Jakey BB El Yapımı Lüks Evcil Hayvan Yatağı
Bir köpeği diktataöre çevirmek istiyorsanız bunun için gereken tek şey ! tabkide el yapımı ve lüks bir evcil hayvan yatağıdır. Bu yatak aynı zamanada geri dönüştürülmüş materyallerden yapılmıştır. Bu yatak çok detaylara özen gösterilerek ve zarif bir işçilikle yapılmıştır.

 En Sıradışı 12 Evcil Hayvan Yatağı

8. Raflı Evcil Hayvan Yatağı
Kedilerinizi dar sınırlı ve ya kapalı bi alana bırakırsanız sıkılırlar ve bunalırlar. Bu kedinizin piskolojisinide bozabilir. Onun için bu tasarım tam kedinize göre ! Özel olarak tasarlanmış bu evcil hayvan yatağı duvara monte ediliyor bölece yer tasarrufuda yapmış oluyorsunuz. Raflar aynı zamanda şitesizde kullanılabilmekte.

 En Sıradışı 12 Evcil Hayvan Yatağı

9. Leo'nun Kedi Evi
Leo Kempf, bu kedi evini kedisi Olive için tasarlanmış. Kedi alttaki kapaktan yukarı çıkıyor ve içeri giriyor. Ön tarafındaki yüzey ise pleksi-camdan yapılmış. Koyun derisi ile kaplı yüzeyi olan eve Leo'nun karısı birkaç tane küçük resim bile asmış. Özel bir eve sahip Olive ayrnı zamanda evinin önündeki verandada yer alan kaşıma yerinide kullanıyor. Evinin üstü kaldırılabiliyor, camlarıd yan tarafa doğru kayabiliyor.

 En Sıradışı 12 Evcil Hayvan Yatağı

10. Katlanabilir Evcil Hayvan Yatağı
Kumsalda güneşlenmek için kullandığımız şezlonglara benzeyen katlanabilir evcil hayvan yatağı, evcil dostlarınızı ödüllendirmenin en güzel yollarından biri. Ayrıca bu yatağı gittiğiniz her yere de beraberinizde götürebiliyorsunuz.

 En Sıradışı 12 Evcil Hayvan Yatağı

11. Denhau Evcil Hayvan Yatağı
525 - 565$ değerindeki bu evcil hayvan yatağı hem sizi hemde köpeğinizi tatmin etmesini biliyor. Bu tasarım yatak-sehpa olarak yapılmış ve cilalı fiberglastan yapılmış, üstü kırılmaz camla kaplı. Bu ürün evinize ayrı bi hava katacak. Dört farklı renge sahip olan bu sehpa- yatak bence tam köpeğinize göre.

 En Sıradışı 12 Evcil Hayvan Yatağı

12. Araba Şeklinde Evcil Hayvan Yatağı
Çin şirketi Diosen'in ürünü olan buevcil hayvan yatağı araba şeklinde hoş görünümlü bi üründür. Bence kediniz ya da köpeğiniz bu yatağa bayılacak.

 En Sıradışı 12 Evcil Hayvan Yatağı

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.

Lüks bir lokantaya gittiğinizde sakın tahta servis tabaklarını kabul etmeyin! Büyük tehlike...

Kelebek Yazarı Cengiz Semercioğlu tahta servis tabaklarındaki zararı yazdı...

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.