enteresan.com LogoEn Yaratıcı Tasarıma Sahip 12 Koltuk

İlginç ve yaratıcı koltuklar ile evinizin ve ofisinize farklı bir hava katabilirsiniz...
En Yaratıcı Tasarıma Sahip 12 Koltuk

Piksel Koltuk

Piksel Koltuk'un kumaşı, Royal College Sanat Bölümü mezunu Cristian Zuzunaga'nın konseptinden esinlenilerek Danimarkalı imalatçı Kvadrat tarafından seçilmiş. Çağdaş koltuğun, renk çeşitliliği ile herkesin dikkatini çekeceğine şüphe yok.

Pixel Sofa

Yüzme Havuzlu Koltuk

Bu etkileyici tasarıma sahip koltuk, yüzme havuzu firması olan Piscine Castiglione için reklam ürünü olarak yapılmış.

Swimming Pool Sofa

Bocca Koltuk

İkonik dudak şekilli koltuk Salvador Dali'nin 1936 yılında yaptığı meşhur Mae West koltuğundan esinlenilerek yapılmış. Ünlü Hollywood aktristi West'in etkileyici dudaklarından esinlenen Dali, koltuğu ile "Mae West'in Yüzü" adlı eserini tamamlamış. Koltuk tabii ki kırmızı.

Bocca Sofa

Kolezyum Koltuk

Ünlü Roma Kolezyum'u şeklinde yapılan koltuk gladyatörler için konforlu bir dinlenme yeri olacağa benziyor.

Coliseum Sofa

Tabut Koltuk

İster tabut deyin, ister koltuk, bu mobilyaların her bir parçası 4,500 $ değerinde. 18 ayar çelik tabutlar kullanılarak tasarlanan koltukların ana maddesi Güney Kaliforniya'daki yerel cenaze evlerinden toplanmış. Sağlık ve güvenlik yasaları kullanılmış tabutların yeniden satılmasını yasaklıyor. Bu nedenle bu tabutların geri dönüştürülme amaçlı olarak satılması çok ilginç. Satılan mallar ölü gömme işlemi için kullanılamıyor, onun yerine yerine koltuk yapılıyorlar.

Coffin Sofa

Kaplan / İnek Koltuk

Bu olağanüstü koltukların yaratıcısı Romalı koltuk firması Tappezzeria Rocchetti'nin tasarımcısı Rodolfo Rocchetti.

Tiger/Cow Sofa

İki Katlı Koltuk

Kuno Nuessli ve Sven-Anwar Bibi tarafından tasarlanan bu koltuk her bir katına 3 kişi alarak yerden tasarruf etmenizi sağlıyor.

The Double Decker Sofa

Harrods Pofuduk Hayvan Koltuğu

Bu pofuduk oyuncak hayvanlardan oluşan eğlenceli koltuğu Harrods mağazlarında bulmak mümkün.

Harrod s Stuffed Animals Sofa

Sila: Yoga Koltuğu

"Sila" kelimesi "bağdaş kurarak oturma" anlamına gelen bir yoga terimi. Bu koltuk tasarımının amacı meditasyon sükunetini modern, dinamik bir ortama taşımak. Sila, Eridani Saleh tarafından tasarlanmış olup, yeni bir rahatlama şekli ile geleneksel yapımların sağlamlığını birleştirme arzusuyla ortaya konmuştur.

Sila, The Yoga sofa

Dalgalı Koltuk

Jung Hoon Rhee tarafından yaratılan Dalgalı Koltuk çağdaş, yenilikçi ve ilginç tasarımıyla dikkat çekiyor.

Wave Seat Sofa

Songololo Koltuk

Songololo Koltuk, Cape Town'daki Güney Afrikalı mobilya tasarım şirketi Haldane Martin tarafından üretilmiş. Koltuklar dayanıklılığa ve doğal materyallerin kullanımına özen gösterilerek hazırlanmış.

Songololo Sofa

Modern Muz Koltuğu

Yohanan Siskindovich'in sallanan koltuğu "Modern Muz", adı kadar eğlenceli bir ürün. Sahip olduğu raflarla dergilerinizi, kitaplarınızı, battaniyelerinizi, kumandalarınızı ve evcil hayvan oyuncaklarınızı da ortadan kaldırıyor.

Groovy Banana

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Kocasını Gizlice Takip Eden Kadın

Resimde gizlenen kadını bulabilir misiniz? Resimde hizmetçiyle flört eden adam basıldığının fakında değil çünkü karısı onu gizlice izliyor. Adamın karısının resimde nerede gizlendiğini bulabilir misiniz? Bulamadıysan 2. sayfada sorumuzun cevabını görebilirsiniz.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.