enteresan.com LogoEn Yaratıcı Tasarıma Sahip 12 Koltuk

İlginç ve yaratıcı koltuklar ile evinizin ve ofisinize farklı bir hava katabilirsiniz...
En Yaratıcı Tasarıma Sahip 12 Koltuk

Piksel Koltuk

Piksel Koltuk'un kumaşı, Royal College Sanat Bölümü mezunu Cristian Zuzunaga'nın konseptinden esinlenilerek Danimarkalı imalatçı Kvadrat tarafından seçilmiş. Çağdaş koltuğun, renk çeşitliliği ile herkesin dikkatini çekeceğine şüphe yok.

Pixel Sofa

Yüzme Havuzlu Koltuk

Bu etkileyici tasarıma sahip koltuk, yüzme havuzu firması olan Piscine Castiglione için reklam ürünü olarak yapılmış.

Swimming Pool Sofa

Bocca Koltuk

İkonik dudak şekilli koltuk Salvador Dali'nin 1936 yılında yaptığı meşhur Mae West koltuğundan esinlenilerek yapılmış. Ünlü Hollywood aktristi West'in etkileyici dudaklarından esinlenen Dali, koltuğu ile "Mae West'in Yüzü" adlı eserini tamamlamış. Koltuk tabii ki kırmızı.

Bocca Sofa

Kolezyum Koltuk

Ünlü Roma Kolezyum'u şeklinde yapılan koltuk gladyatörler için konforlu bir dinlenme yeri olacağa benziyor.

Coliseum Sofa

Tabut Koltuk

İster tabut deyin, ister koltuk, bu mobilyaların her bir parçası 4,500 $ değerinde. 18 ayar çelik tabutlar kullanılarak tasarlanan koltukların ana maddesi Güney Kaliforniya'daki yerel cenaze evlerinden toplanmış. Sağlık ve güvenlik yasaları kullanılmış tabutların yeniden satılmasını yasaklıyor. Bu nedenle bu tabutların geri dönüştürülme amaçlı olarak satılması çok ilginç. Satılan mallar ölü gömme işlemi için kullanılamıyor, onun yerine yerine koltuk yapılıyorlar.

Coffin Sofa

Kaplan / İnek Koltuk

Bu olağanüstü koltukların yaratıcısı Romalı koltuk firması Tappezzeria Rocchetti'nin tasarımcısı Rodolfo Rocchetti.

Tiger/Cow Sofa

İki Katlı Koltuk

Kuno Nuessli ve Sven-Anwar Bibi tarafından tasarlanan bu koltuk her bir katına 3 kişi alarak yerden tasarruf etmenizi sağlıyor.

The Double Decker Sofa

Harrods Pofuduk Hayvan Koltuğu

Bu pofuduk oyuncak hayvanlardan oluşan eğlenceli koltuğu Harrods mağazlarında bulmak mümkün.

Harrod s Stuffed Animals Sofa

Sila: Yoga Koltuğu

"Sila" kelimesi "bağdaş kurarak oturma" anlamına gelen bir yoga terimi. Bu koltuk tasarımının amacı meditasyon sükunetini modern, dinamik bir ortama taşımak. Sila, Eridani Saleh tarafından tasarlanmış olup, yeni bir rahatlama şekli ile geleneksel yapımların sağlamlığını birleştirme arzusuyla ortaya konmuştur.

Sila, The Yoga sofa

Dalgalı Koltuk

Jung Hoon Rhee tarafından yaratılan Dalgalı Koltuk çağdaş, yenilikçi ve ilginç tasarımıyla dikkat çekiyor.

Wave Seat Sofa

Songololo Koltuk

Songololo Koltuk, Cape Town'daki Güney Afrikalı mobilya tasarım şirketi Haldane Martin tarafından üretilmiş. Koltuklar dayanıklılığa ve doğal materyallerin kullanımına özen gösterilerek hazırlanmış.

Songololo Sofa

Modern Muz Koltuğu

Yohanan Siskindovich'in sallanan koltuğu "Modern Muz", adı kadar eğlenceli bir ürün. Sahip olduğu raflarla dergilerinizi, kitaplarınızı, battaniyelerinizi, kumandalarınızı ve evcil hayvan oyuncaklarınızı da ortadan kaldırıyor.

Groovy Banana

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Bir öğrenci annesinin, veli toplantısı sonrası yazdığı yazı paylaşım rekorları kırıyor

Bugün oğlumun veli toplantısındaydım. Daha doğrusu öğretmen-veli görüşme gününde. Ortaokulda olan oğlumun sanırım altı öğretmeni ile görüştüm. Her bir öğretmenin odasının önündeki kuyrukta uzun uzun bekledim.