enteresan.com LogoEn Yaratıcı ve En İlginç 10 Çöp Kutusu

Karşınızda görebileceğiniz en yaratıcı çöp kovaları...
En Yaratıcı ve En İlginç 10 Çöp Kutusu

1. Sensörlü Çöp Kutusu!
Kimse çöp kutusuna dokunmak istemez çünkü görünüş itibariyle çöplerimizi koyduğumuz için pistirler. İşte bu dokunma sorununa çözüm kızılötesi sersörü bulunan bu çöp kutusu siz dokunmadan cismi algılayıp kapağını kendi açıyor bölece pis çöp kutusuna dokunmak zorunda kalmıyorsunuz. Kapak siz çöpü attıktan 3 saniya sonra kapanıyor. Amazon' da bu ürün 80$'a satılıyor.

En Yaratıcı ve En İlginç 10 Çöp Kutusu

2. Woo Seok Park'in Barkod Çöp Kutusu
Nerdeysa Çoğumuz çöpümüzü geri dönüşüm kutusuna atmıyoruz. Aslında atmamız gerekir fakat bu iş bazen zahmetli olabiliyor. Plastik, metal, kağıt ve camın nereye atılcağını belirlemek uzun sürdüğünden zahmetli oluyor. Buna Woo Seok Park çözüm getirmiş. Kendi tasarladığı bu çöp kutusuna geri dönüştürceğiniz nesneyi tutuyorsunuz. Üstten kapak açıldığında oraya atın! İşte bukadar basit bu çöp kutusu neyi nereye koycağını kendi belirliyor.

En Yaratıcı ve En İlginç 10 Çöp Kutusu

3. 139.99$ 'lık Star Wars R2-D2 Çöp Kutusu
139.99$ ' a satılan bu Star Wars R2-D2 çöp kutusu tam size göre! Eğer eski ve sıradan çöp kutularından bıktıysanızkesinlikle bu çöp kutusunu almalısınız

En Yaratıcı ve En İlginç 10 Çöp Kutusu

4. Gotik Haçlı Ordusu Miğferi Çöp Kutusu
Gotik Haçlı Ordusu Miğferi çöp kutusu, ismi gibi kendide çok ilginç. Bu çöp kutusuyla evinizde veya ofisinizde Ortaçağ esintisini hissedeceksiniz. Sadece 50$ değerinde bu çöp kutusu.

En Yaratıcı ve En İlginç 10 Çöp Kutusu

5. Genişleyebilen Çöp Kutusu
65$' lık bu Front ürünü genişleyebilen bi çöp kutusu. İçerisindeki çöplerin büyüklüğüne göre genişliyor. Bu kutu tam anlamıyla harıka ve yapımı oldukça sıradışı ve zarif..

En Yaratıcı ve En İlginç 10 Çöp Kutusu

6. İtalyan Tasarımı Ovetto Çöp Kutusu
Bu italya tasarımlı çöp kutusu geri dönüşüm için yapılmıştır. Ovetto yani İtalyanca' da "küçük yumurta " anlamına geliyor ve tasarımcısı çevreci İtalyan mimar Gianluca Soldi'ye ait.255$' a bu geri dönüşümlü çöp kutusuna sahip olabilirsiniz. farklı materyaller için farklı bölmeler sunuyor. Her bir bölmenin, poşedi çıkarmak için kendine ait farklı renkli bir kapağı bulunuyor.

En Yaratıcı ve En İlginç 10 Çöp Kutusu

7. Broş Çöp Kutusu
Bu zekice yapılan çöp kutusunu Portekizli tasarımcı Ana Cardim'in eseri. Bu tasarımcı çöpleri takıya dönüştürüyor adeta. Bu tasarımda metalik gümüş bir halka, şeffaf bir poşeti taşıyor. Bu broş poşet ve telleri ile beraber takım halinde satılıyor. Bence süper bir fikir bu !

En Yaratıcı ve En İlginç 10 Çöp Kutusu

8. Armstrong İsimli Çöp Kutusu
Bu tasarım gerçekten hayal gücünü zorluyo. Bu atsarımda hergün çıkardığımız çöpün hacmini küçültmek amaçlanmış. Sukwon Park & Sungwoo Park tasarım şirketi tarafından üretilen bu çöp kutusunun adı ise Ay'a ilk ayak basan astronot Neil Armstrong'tan geliyor, çünkü bu öp kutusunda üzerine ayağınızla basarak çöpü sıkıştırıyorsunuz

En Yaratıcı ve En İlginç 10 Çöp Kutusu

9. Soğutmalı Eksi Çöp Kutusu
Eski çöp kutusu, Cem Tütüncüoğlu tarafından konspet olarak tasarlananmıştır. Bu çöp kutusu , çöp kutularından çıkan kötü kokuları ortadan kaldırıyor. Soğutma özelliği bulunan bu çöp kutusu sayesinde sineklerden kurtulucaz.

En Yaratıcı ve En İlginç 10 Çöp Kutusu

10. Altın Kaplamalı Çöp Kutusu
Bu çöp kutusu gerçek altın kaplamalı ve Sylvie Fleur tarafından tasarlanmış. Dünyada sadece 25 adet bulunan bu kutunun değeri 15.000$.

En Yaratıcı ve En İlginç 10 Çöp Kutusu

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Yeni Yıl Mucizesi Dördüzler

Sean ve Lisa Kelly, yanıbaşlarında duran sepetteki dördüzlerine bakmaktan kendilerini alamıyor.

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.