enteresan.com LogoEn yeni Apple ürünleri: Mactini ve iToilet

Fotoğraf : www.yankodesign.com Saat özellikle cep telefonlarının yaygınlaşmasından sonra önemini yitirmiş ve ikinci plana atılmış yarı mekanik yarı elektronik bir cihaz.

Timeflex i Olan Çocuk Kolunu Isırmaz!

Fotoğraf : www.yankodesign.com

Saat özellikle cep telefonlarının yaygınlaşmasından sonra önemini yitirmiş ve ikinci plana atılmış yarı mekanik yarı elektronik bir cihaz. İnsanlar cep telefonlarıyla neredeyse dünyadaki tüm saatlere anında ulaşabilirlerken hangi forma girerse girsin saatlerin önümüzdeki yıllarda gittikçe daha az kullanılacağını öngörebiliriz.

Timeflex i Olan Çocuk Kolunu Isırmaz!

Fotoğraf : www.yankodesign.com

Solovyovdesign ismindeki şirketin geliştirdiği Timeflex ise saatlere son bir şans verilmesi için adeta rica niteliğinde. Timeflex en azından kolda ağırlık yapmıyor, şık, dinamik, renkli, şeffaf vs. vs. Bu yeni nesil saatler çocukken kolu ısırıp saat varmış gibi davranmaya dayanan oyunları hatırlatıyor. Üstelik Timeflex ile saati sadece bileğinize değil vücudunuzun dilediğiniz bir yerine veya giyindiğiniz kıyafetin üzerine takabiliyorsunuz. Bu basit ama kullanışlı teknolojik ürüne şöyle bir bakıyorum da; yakın zamanda Çin'den son derece ucuza geleceğini tahmin etmek hiç de zor değil_