enteresan.com LogoEn yeni Apple ürünleri: Mactini ve iToilet

Fotoğraf : www.yankodesign.com Saat özellikle cep telefonlarının yaygınlaşmasından sonra önemini yitirmiş ve ikinci plana atılmış yarı mekanik yarı elektronik bir cihaz.

Timeflex i Olan Çocuk Kolunu Isırmaz!

Fotoğraf : www.yankodesign.com

Saat özellikle cep telefonlarının yaygınlaşmasından sonra önemini yitirmiş ve ikinci plana atılmış yarı mekanik yarı elektronik bir cihaz. İnsanlar cep telefonlarıyla neredeyse dünyadaki tüm saatlere anında ulaşabilirlerken hangi forma girerse girsin saatlerin önümüzdeki yıllarda gittikçe daha az kullanılacağını öngörebiliriz.

Timeflex i Olan Çocuk Kolunu Isırmaz!

Fotoğraf : www.yankodesign.com

Solovyovdesign ismindeki şirketin geliştirdiği Timeflex ise saatlere son bir şans verilmesi için adeta rica niteliğinde. Timeflex en azından kolda ağırlık yapmıyor, şık, dinamik, renkli, şeffaf vs. vs. Bu yeni nesil saatler çocukken kolu ısırıp saat varmış gibi davranmaya dayanan oyunları hatırlatıyor. Üstelik Timeflex ile saati sadece bileğinize değil vücudunuzun dilediğiniz bir yerine veya giyindiğiniz kıyafetin üzerine takabiliyorsunuz. Bu basit ama kullanışlı teknolojik ürüne şöyle bir bakıyorum da; yakın zamanda Çin'den son derece ucuza geleceğini tahmin etmek hiç de zor değil_

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.