enteresan.com LogoEnerji Tasarruflu BMW

Bu BMW diğer arabalardan çok farklı çünkü bu araba enerji tasarrufu sağlıyor.
Enerji Tasarruflu BMW

Almanya'daki Pforzheim Üniversitesi'nde bir tasarım bölümü öğrencisi olan Anne Forschner, konsept arabaların da fütürist, seksi ve ekolojik olarak sorumluluk sahibi olabileceğini gösterdi. Lovos (Gönüllü Sadeliğin Eşkli) adını verdiği konsept araç, BMW ile ortak olarak üretildi. Araç, etrafını saran bir dizi tabaka sebebiyle oldukça agresif görünüyor. Solar güneş pili panellerin her biri değiştirilebiliyor ve amaç solar hücreleri olarak çalışabilmeleri. Böylece aracın elektrikli motoru için enerji topluyor. Paneller yeni bir tür aerodinamik fren olarak da çalışıyor. Bu da arabanın aerodinamik olarak yavaşlamasını sağlıyor. Kimi konseptler sadece vahşi hayallerdir ancak Lovos sahiden de gerçeğe dönüşmeli.

Enerji Tasarruflu BMW

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Günün Fıkrası :)

Matematik dersinde kadın öğretmen öğrencilere sorar: – Bir ağacın dalında 5 tane kuş var. Taş attım, iki tanesini vurdum.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.