enteresan.com LogoEnlerin Buluşması

Buna yüz yüze bir görüşme demek epey zor olur. Hem arada geçen konuşmalar da büyük olasılıkla fazlasıyla zorlayıcı olmuştur.
Enlerin Buluşması

Fakat dünyanın en uzun boylu adamı Sultan Kösen'le dünyanın en kısa boylu adamı He PingPing karşılaştığında birbirlerine karşılıklı saygı duydukları çok açıktı. Türk çiftlik işçisi ve Çinli kısa adam, Guinness Dünya Rekorları Live' Roadshow'un açılışını kutlamak için yapılan bir etkinlikte İstanbul'da bir araya gelmekten memnundu. Kösen, dünyanın en uzun boylu adamı seçildiğinden beri Pingping'le tanışmak istediğini, onun da Türkiye'ye gelmekten mutluluk duyduğunu öğrendiğini için çok sevindiğini söyledi. 27 yaşındaki Kösen ayrıca dünyanın en büyük el ve ayaklarına sahip. Vücudundaki tümör yüzünden boyu bu kadar uzayan Kösen'in, geçirdiği ameliyatlar dizisinden sonra 2008'de büyümesi durmuş.

Enlerin Buluşması

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Yeni Yıl Mucizesi Dördüzler

Sean ve Lisa Kelly, yanıbaşlarında duran sepetteki dördüzlerine bakmaktan kendilerini alamıyor.

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.