enteresan.com LogoEnteresan Bisiklet Tasarımı

Bisiklet Dünya'nın en güzel araçlarından biri
Enteresan Bisiklet Tasarımı


Bisiklet Dünya'nın en güzel araçlarından biri. Keşke bisiklet kullanımını ülkemizde artırabilsek. Böylelikle daha sağlıklı, ve daha ekonomik bir çözüm bulmuş oluruz. Trafikte saatler geçirmek yerine, iş yerinize bisikletle bisiklet yollarından gittiğinizi düşünün. Harika olmaz mıydı? Bu tasarımda tasarımcımız, değişik bir bisiklet tasarımı yapmış. Diğer bisikletlerin aksine, bu bisikletin selesi, motocross tipi motorsikletlerdeki gibi geliyor.
Tasarımcı: Mr. Onuff Studio

Enteresan Bisiklet Tasarımı

Enteresan Bisiklet Tasarımı

Enteresan Bisiklet Tasarımı

Enteresan Bisiklet Tasarımı

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.