enteresan.com LogoEnteresan Dijital Saat Tasarımı

Dokunmatik enteresan saat!
Enteresan Dijital Saat Tasarımı

Bu dijital saat'in fotoğraflarına ilk baktığınızda zamanı anlamayabilirsiniz. Dikkatlice baktığınızda ise çözeceğinize eminiz. Kırmızı çizgi dijital olarak değişiyor, ve hem saati hem de dakikaları gösteriyor. Fotoğraflarda da görebileceğiniz gibi, kırmızı çizginin aldığı pozisyon saatleri söylüyor. Kırmızın çizginin üstünde yazan ise dakikanın kaç olduğu. Saati ayarlamak içinse yapmanız gereken saatin ortasına 5 saniye kadar parmağınızı koymak ve beklemek, kırmızı ışık yanıp sönmeye başlayınca saati ayarlayabilirsiniz demektir.

Enteresan Dijital Saat Tasarımı

Enteresan Dijital Saat Tasarımı

Enteresan Dijital Saat Tasarımı

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.