enteresan.com LogoEnteresan Termometre Tasarımı

Mac Funamizu'nun enteresan termometresi
Enteresan Termometre Tasarımı


Mac Funamizu'nun enteresan termometresi, havanın sıcaklık derecesini rakamlarla veya sıradan bir şekilde ölçmüyor. Bu tasarımda, hava sıcaklığı arttığında fotoğraflarda görüldüğü gibi, görüntü kırmızıya dönüşüyor. Her bir büyük daire 10 derece anlamına geliyor. Ve her küçük daire, 1 derece anlamına geliyor. Dik ya da yatay olarak sıcaklığı gösterebiliyor. Fotoğrafları inceleyerek, bu ilginç tasarıma göz atabilirsiniz.
Tasarımcı: Mac Funamizu

Enteresan Termometre Tasarımı

Enteresan Termometre Tasarımı

Enteresan Termometre Tasarımı

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.