enteresan.com LogoErgonomik Kahve Fincanı

Tasarımcı David Pier' ın kahve fincanı
Ergonomik Kahve Fincanı

Tasarımcı David Pier, kahve fincanında son noktaya ulaştığını söylüyor ve bu kupayı şöyle tarif ediyor: "Bu kahve fincanı, en ergonomik şekilde tasarlandı. Göze olduğu kadar ele de hitap eden eşsiz ve yenilikçi bir kahve fincanı. Normalde orijinal tasarımlar sadece farklı olmak için yapıldıklarından kullanımları tuhaf olabiliyor fakat bu kupa, en iyi işlevi görmesi için tasarlandı. Tasarım sürecinde her türlü eğilim dikkate alındı, hatta bu alışılmadık şekli yapmak için yeni üretim teknikleri bile geliştirildi. Üretimde en kaliteli porselen kullanıldı. "Bu kupalar 22 dolara satılıyor.

Ergonomik Kahve Fincanı

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin