enteresan.com LogoErkek İcat Eder Kadınlar Geliştirir!

Tarihin ilk çağlarında erkeklerin silahı bulmasıyla avcılılık başlamıştır...
Erkek İcat Eder Kadınlar Geliştirir!

Tarihin ilk çağlarında erkeklerin silahı bulmasıyla avcılılık başlamıştır. Avcılığın başlama sebebi ise kadınların daha çekici ve zengin görünebilmek için istediği kürkleri elde etmekti.

Erkek İcat Eder Kadınlar Geliştirir!

Fotoğrafçı: Looking Glass

Yine tarihin ilk çağlarında erkek dağ tepe bayır gezerken konuşmayı öğrendi ve kadınlara konuşmayı öğrettiler. Konuşmayı öğrenen kadınlar mağara günleri düzenlemeye ve dedikodu yapmaya başladılar.

Sürekli avcılıklık uğraşan erkekler bu işten sıkıldılar. Yerleşik hayata geçerek tarıma başladılar ve kadınlara yemek yapmaları gerektiğini öğrettiler. Bunun sonucunda aşırı yemek tüketen kadın akşama kadar mağarada oturmanın verdiği rahatlıkla hantallaştılar ve bunu diyeti icat ederek çözmeye çalıştılar.

Yerleşik yaşama geçilmesinden sonra yapılan yapıların güzel görünmesi için erkekler renkleri ve boya türevi maddeleri keşfetti. Bu en çok kadınların işine yaradı. Çünkü kadınlar makyaj yapmayı icat etti.

Zamanla sosyalleşen erkek dostluğu keşfetti, aşkı oldu. Kadın ise aşkı görünce evlilik kavramını ortaya attı.

Evlilik ile kadınları daha iyi tanımaya başlayan erkekler seks ve sıradışı fantezileri keşfettiler. Fakat kadınların seksi bulmaları pek uzun sürmedi ve seksin sonucunda başağrısını icat ettiler.

Modern yaşam, sanayi devrimi, globalleşme derken erkekler ticareti buldu ve satın alma gücü olan parayı icat ettiler. Kadınların parayı bulmasıyla neler olacağınıda siz düşünün artık_