enteresan.com LogoErkek İcat Eder Kadınlar Geliştirir!

Tarihin ilk çağlarında erkeklerin silahı bulmasıyla avcılılık başlamıştır...
Erkek İcat Eder Kadınlar Geliştirir!

Tarihin ilk çağlarında erkeklerin silahı bulmasıyla avcılılık başlamıştır. Avcılığın başlama sebebi ise kadınların daha çekici ve zengin görünebilmek için istediği kürkleri elde etmekti.

Erkek İcat Eder Kadınlar Geliştirir!

Fotoğrafçı: Looking Glass

Yine tarihin ilk çağlarında erkek dağ tepe bayır gezerken konuşmayı öğrendi ve kadınlara konuşmayı öğrettiler. Konuşmayı öğrenen kadınlar mağara günleri düzenlemeye ve dedikodu yapmaya başladılar.

Sürekli avcılıklık uğraşan erkekler bu işten sıkıldılar. Yerleşik hayata geçerek tarıma başladılar ve kadınlara yemek yapmaları gerektiğini öğrettiler. Bunun sonucunda aşırı yemek tüketen kadın akşama kadar mağarada oturmanın verdiği rahatlıkla hantallaştılar ve bunu diyeti icat ederek çözmeye çalıştılar.

Yerleşik yaşama geçilmesinden sonra yapılan yapıların güzel görünmesi için erkekler renkleri ve boya türevi maddeleri keşfetti. Bu en çok kadınların işine yaradı. Çünkü kadınlar makyaj yapmayı icat etti.

Zamanla sosyalleşen erkek dostluğu keşfetti, aşkı oldu. Kadın ise aşkı görünce evlilik kavramını ortaya attı.

Evlilik ile kadınları daha iyi tanımaya başlayan erkekler seks ve sıradışı fantezileri keşfettiler. Fakat kadınların seksi bulmaları pek uzun sürmedi ve seksin sonucunda başağrısını icat ettiler.

Modern yaşam, sanayi devrimi, globalleşme derken erkekler ticareti buldu ve satın alma gücü olan parayı icat ettiler. Kadınların parayı bulmasıyla neler olacağınıda siz düşünün artık_

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Bir öğrenci annesinin, veli toplantısı sonrası yazdığı yazı paylaşım rekorları kırıyor

Bugün oğlumun veli toplantısındaydım. Daha doğrusu öğretmen-veli görüşme gününde. Ortaokulda olan oğlumun sanırım altı öğretmeni ile görüştüm. Her bir öğretmenin odasının önündeki kuyrukta uzun uzun bekledim.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Dünya'nın En Çok Evlenen Kadını

Linda Wolfe, "Dünya'nın en çok evlenen kadını" ünvanıyla rekor kırdı