enteresan.com LogoEşinin Kilosuyla Dalga Geçenlere Vermiş Olduğu Dersle Herkesi Şaşırtan Müthiş Adam!

Kimse mükemmel değildir insanların hepsi harika vücut ölçülerine sahip değildir. Ancak ne yazık ki toplumda özellikle kadınlara karşı bu yönde bir baskı var. İşte bu tarz bir baskıya maruz kalan Robbie Tripp isimli gencin eşi hakkında söylenenlere verdiği cevap herkese ders olacak nitelikte.
Eşinin Kilosuyla Dalga Geçenlere Vermiş Olduğu Dersle Herkesi Şaşırtan Müthiş Adam!
Robbie, lisede okurken 'balık etli' diye bilinen vücut tipindeki kızlardan hoşlandığı için sınıf arkadaşları, onunla sık sık dalga geçmiş. Robbie yıllar geçtikten sonra bir nebze de olsa feminist olarak medyanın ve toplumun dayattığı o muhteşem ve güzel kadın portresini sorgulamaya koyuldu. 


Robbie şimdi 26 yaşında bir yazar, aktivist ve Sarah ismindeki bir moda blog yazarı ile evlenmiş. Sarah'ın Instagram'da 225 bin takipçisi bulunuyor ve takipçilerine bedenleriyle nasıl mutlu olabileceklerini gösteriyor. Tabi Robbie de aynı eşi Sarah gibi düşünüyor. 

31 Temmuz'da eşiyle beraber çektirdiği fotoğrafı paylaşan Robbie, paylaşım sonrası sosyal medyanın gündeminin baş köşesine yerleşti.

Robbie fotoğrafın altına şu açıklamayı yaptı:
"Fotoğraftaki kadının vücudundaki bütün ayrıntılara aşığım.
Lise yıllarında balık etli kızlardan hoşlandığım için arkadaşlarım benimle dalga geçerdi. İlerleyen yıllarda feminizmle ilgilenmeye başladım. Medyanın çizdiği güzel kadın portresi beni rahatsız ediyordu. Bütün erkeklere yalan söylendiğini anlamaya başladım.
Bana göre dünyanın en seksi kadını yanımda duran eşim. Belki Cosmopolitan kapağında olmayacak ama her daim kalbimde olacak. Bana göre kendinden emin ve vücuduyla barışık olan eşim dünyanın en seksi kadını.
Beyler, medyanın çizdiği güzel kadın portresine aldanmayın. Gerçek bir kadın porno yıldızı, bikini modeli veya film karakteri değildir. Benim eşim ise herkesten daha gerçek. Vücudunda kıvrımları var ve onu her haliyle seviyorum.
Kadınlara da sesleniyorum. Gerçek sizi mutlaka bir erkek keşfedecektir ve hayatının geri kalan kısmını sizinle geçirmek isteyecektir. Tıpkı benim Sarah ile son nefesime kadar birlikte olmak istediğim gibi."

Açıklamasıyla beraber fotoğrafı tam 20 bin kişi beğendi. Takipçileri Robbie'ye bol bol sevgilerini içeren mesajlar yolladılar.

Yorumların bir tanesinde yazan ise şuydu: "Güzel bir kadına yapılmış güzel iltifatlar bunlar. Gerçek ve samimi düşüncelerin gerçek aşkın nasıl olması gerektiğini gösteriyor. Ben de eşimle 30 yıldır evliyim. Her yıl giderek kilo alıyorum. Eşim beni yine de ilk günkü gibi seviyor. Bana çok şanslı birisi olduğunu söylüyor. Aşk her şeyin üstesinden geliyor. Harika açıklamışsınız."


Robbie'nin paylaşımı medyada da gündeme oturdu. TODAY gazetesi onun haberini yaptı.

Robbie'nin gazetede açıklaması şöyleydii: "En sevindiğim olay da insanların eşlerini ve sevgililerini fotoğrafa etiketleyip, ‘İşte ben de bunu söylüyorum! Seni her halinde seviyorum’ şeklinde yorum yapmaları oldu. İnsanların el ele vererek toplum üzerinde yaratılan yanlış algıyı yıkmaya başlaması beni sevindiriyor."

Robbie'nin bu yapmış olduğu sizce de müthiş bir şey değil mi?