enteresan.com LogoEski Oyuncaklardan Yepyeni Bir Dünya

İnsan ve hayvan heykellerini atık plastik materyallerden, çoğunlukla da oyuncaklardan yapıyor.
Eski Oyuncaklardan Yepyeni Bir Dünya

Robert Bradford, gerçek boyutlu ve gerçek boyutlardan da büyük insan ve hayvan heykellerini atık plastik materyallerden, çoğunlukla da oyuncaklardan yapıyor. Tarak, düğme, toka ve mandal gibi diğer renkli parçaları da kullanan sanatçı, bazı söylentilerin aksine kendi kendini eğiten ve günün birinde birdenbire böyle bir çalışma yapmaya karar veren biri değil. Londra'da doğan ve İngiltere ve Amerika'da görsel sanatlar eğitimi alan Bradford, aslında bambaşka bir meslek grubundan. Kendisi bir psikoterapist. 2002 senesinde, çocuklarının unutulmuş ufak oyuncaklarının aslında daha büyük bir şeyin parçası olabileceğini düşündü ve kendi kısa tarihleri olan bu heykelleri yarattı. Plastik parçaların bir tarihleri, bilinmeyen bir geçmişleri olduğu düşüncesini çok sevdiğini, çünkü her birinin tarihte belli bir noktayı işaret ederek kültürün bir parçası olduklarını söyleyen Bradford, ilk düşüncesinin geri dönüşüm olmadığını da belirtiyor. Ancak elbette ki tüm heykeller bir geri dönüşümün ürünü. Heykellerin bazıları 3,000 kadar oyuncaktan oluşuyor ve yaklaşık $19,000 gibi bir fiyata satılıyorlar.

Eski Oyuncaklardan Yepyeni Bir Dünya

Eski Oyuncaklardan Yepyeni Bir Dünya

Eski Oyuncaklardan Yepyeni Bir Dünya

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?