enteresan.com LogoEşsiz Kristal Avize Tasarımı

Kristalle dolu filelerin tavana asıldığı ve mükemmel bir şekilde parladıkları bir odada yürüdüğünüzü hayal edin.
Eşsiz Kristal Avize Tasarımı


Kristalle dolu filelerin tavana asıldığı ve mükemmel bir şekilde parladıkları bir odada yürüdüğünüzü hayal edin.Miami'deki Design Miami Show'da (Miami Tasarım Gösterisi) Miami Tasarım Merkez bölgesinin ortasında bulunan The Moore Binasında Swarovski Kristal Saray tanıtıldı.New York merkezli mimarlık firması Diller Scofidio + Renfro'in Light Sock (ışık çorabı) isimli tasarımı burada sergilendi. Diller Scofidio + Renfro geleneksel avize tasarımının dışına çıkarak ağ torbayı Swarokvski kristalleriyle doldurdular.Sonuç nefes kesici ve oldukça çekici bir ambiyans oluşturuyor.Işık kaynağı, tasarım içerisinde binlerce Swarovski kristalinin arasına gizlenmiş ve göz alıcı bir aydınlatma sağlıyor. ''Light Sock, modern tasarımın kusursuz karışımını, bizim büyük miktardaki kristal kaynaklarımızla birleştiriyor.Bu birleşmenin sonucunda; yeniliği, hayal gücünü ve sanatsal niteliği temsil eden bu gerçekten büyüleyici parça ortaya çıktı.'' Diyor Nadja Swarovski

Mimar: Diller Scofidio + Renfro

Eşsiz Kristal Avize Tasarımı

Eşsiz Kristal Avize Tasarımı

Eşsiz Kristal Avize Tasarımı

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.

Dünyanın En Yaşlı Yapışık İkizleri

Maureen 1951 yılında ikiz bebek bekliyordu. Yapışık ikiz olabileceği aklından geçmiyordu.

İsviçre nin bilinmeyen karanlık yüzü. Heidi'nin ayağı niye çıplak

Heidi, tüm dünyada sevilen bir çocuk kitabı. TRT'de de uzun yıllar çizgi dizisi yayınlandı. Peki hiç dikkat ettiniz mi, Heidi'nin ayakları neden hep çıplak? Evrensel Kültür dergisinin şubat sayısında Sevim Akyürek, Johanna Spyri'nin 53 yaşında yazdığı Heidi'nin ayakları ile ilgili bu sırrı ve İsviçre'nin karanlık yüzünü yazdı.

Lüks bir lokantaya gittiğinizde sakın tahta servis tabaklarını kabul etmeyin! Büyük tehlike...

Kelebek Yazarı Cengiz Semercioğlu tahta servis tabaklarındaki zararı yazdı...