enteresan.com LogoEstetik Ameliyat Hastalığı Michael Jackson'dan Sonra LaToya Jackson'a mı Bulaştı?

Kardeşinden sonra oda estetik hastası oldu galiba!

LaToya Jackson, bir ürün tanıtımı için mağazanın Munich departmanına geldiğinde, estetik ameliyatın aile içerisinde bir alışkanlık haline geldiği açıkça görüldü. 51 yaşındaki kadın, sıkıca küçültülmüş burnu, pürüzsüz teni ve eşitsiz elmacık kemikleriyle genç kardeşinin adımlarını takip ediyor gibi gözüküyor. Göğüs dekoltesine sahip ve göbeğini açıkta bırakan kıyafetiyle tanıtıma katılan LaToya, daha önce kardeşi Michael'in bıçak altına yatma saplantısının, babaları Joe'nun çocuklarına uyguladığı şiddetten kaynaklandığını açıklamıştı.Michael'in ebeveynine olan tüm benzerliklerini ortadan kaldırmak için bıçak altına yattığını söylemişti. LaToya ve Michael, diğer sebeplerden dolayı fikir ayrılığına düştüler ve oldukça çalkantılı bir kardeşlik ilişkileri var. 1993 yılında Tel Aviv'de düzenlediği bir basın toplantısında LaToya, açıkça Michael'i çocuklara karşı cinsel istismarda bulunmakla suçlamıştı. İddialarını, kardeşi tarafından masum çocuklara karşı işlenen suçlara daha fazla sessiz bir işbirlikçilik olarak kalmak istemediği için dile getirdiğini söyledi. Kaliforniya'daki 10 celse süren davada beraat etmesine rağmen kariyerindeki düşüşe engel olamadı. LaToya'nın kariyeri de pek farklı sayılmaz, yeni çıkacak albümü Startin'Over'ın çıkış tarihi de süresiz olarak ertelendi.

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Günün Fıkrası :)

Matematik dersinde kadın öğretmen öğrencilere sorar: – Bir ağacın dalında 5 tane kuş var. Taş attım, iki tanesini vurdum.