enteresan.com Logo


erkek Etiketli İçeriklerYalnızca Erkeklerin Anlayabileceği 10 Sinir Bozucu Gerçek

Erkekleri karizmatik ve çekici gösteren belli başlı şeyler vardır fakat bunların yanı sıra erkekleri zor duruma sokacak canlarını yakacak durumlarda vardır. Bu durumlar bazen çok acı çekmelerine neden olabilir. İleri butonuna basarak erkeklerin sinir olduğu 10 durumu sizin için derledik.

Görselde Gördüğünüz Kadın mı? Erkek mi?

Galerimizde göreceğiniz resimlere baktığınızda ilk bakışta erkek mi yoksa bir kadın mı görüyorsunuz. Gördüğünüz yüze göre karakterinizi öğrenmek için İleri butonuna basınız.

Baba Oğul Olduğunu Bilmediğiniz 14 Ünlü

İkisini de ayrı ayrı sevdiğiniz ama aslında baba-oğul olduklarını bilmediğiniz birbirinden ünlü baba-oğul fotoğrafını galerimizde sizin için derledik.

Erkeklerin Anlayamayacağı 21 Şey

Sadece kadınların anlayacağı ve erkeklerin anlamsız gözlerle seyredeceği 21 eğlenceli ve düşündürücü fotoğrafı sizin için galerimizde bir araya topladık. Siz de bu erkeklerin anlayamayacağı keyifli ya da düşündüren fotoğrafları görmek için görselleri tıklayarak, resimlerin altını okuyabilirsiniz.

Eşlerini Bekleyen Erkeklerin Komik Halleri

Tabi ki kadınların alışveriş tutkularından her zaman eşleri nasibini alıyor. Alışveriş merkezlerinde eşlerini beklerken uyuya kalan erkekler ve diğer sıkılmış erkek hallerini galerimizde sizin için derledik. Galeride yer alan görsellere tıklayın. Bu fotoğraflar size de tanıdık geliyor mu?

Erkeklerin Evde Yalnızken Yaptıkları 13 Feci Şey

Evet erkeklerin evde yalnız bırakılmaması, özellikle de mutfağa sokulmasının yasak olması gerektiğini anlatan birbirinden felaket 13 fotoğrafı galerimizde sizin için derledik. Galeri görsellerine tıklayarak bu acı ama gerçek dedirten fotoğrafları görebilirsiniz.

Erkekler ve Kedilerin Birbirine Benzer 22 Pozu

Çok seveceğiniz havalı erkek pozlarına çok benzeyen kedi pozlarını galerimizde sizin için topladık. Doğuştan pozcu oldukları belli olan, birbirinden sevimli kedilerin, erkeklerle çok benzeyen pozlarını görmek için görsellere tıklayabilirsiniz.

Sakal Erkeği Ne Kadar Değiştirir?

Erkeklerin, kadınlar gibi kendilerinde fazla değişiklik yapabilme şansları yoktur. Ancak erkeklerde de saç ve sakal fonksiyonu onları tamamen başka bir insana çevirebilir. İşte kanıtı! Hollywood'un ünlü yıldızlarının sakallı ve sakalsız hallerini galeri resimlerimizde topladık. Sizce de aradaki fark çok değil mi? Görsellere tıklayarak ilerleyebilirsiniz.

Doğum Sırasında Sahibine Destek Olan Köpekler

Sahiplerinin doğumları sırasında ya da doğumdan hemen sonraki zamanda onların yanında olan ve destek olmaya çalışan birbirinden duyarlı ve düşünceli köpek ve kedileri galerimizde derledik. Siz de hamile kadınlar, doğum esnasında çekilen resimler ve yeni doğan bebeklerin yanındaki hayvanları görünce duygulanacaksınız. Galeriyi gezmek için görsellere tıklayın.

Erkeklerin ve Kedilerin Birbirinin Aynısı 22 Pozu

Kedilerin ve erkeklerin birbirine tıpatıp benzeyen şaşırtıcı 22 pozunu sizin için derledik. Bu kadarda benzerlik olmaz diyeceğiniz, birbirinden keyifli ve şaşırtıcı kedi ve erkek pozunu görmek için görsellere tıklayabilirsiniz.