enteresan.com Logo


enteresan reklamlar Etiketli İçeriklerŞık Reklamlar

Mallarını veya hizmetlerini aldığınızda sizi hiçbir zaman utandırmayacak kalitede reklamları derledik.

HIV Virüsüyle İlgili İnsan Hakları Reklamları

JWT Meksika reklam ajansının bu harika ve duyarlı reklamları, HIV virüsüne yakalanmış kişilerin insan haklarıyla ilgili gerekli mesajı geniş kesimlere aktardığını söyledi.

Kadın Ayakkabı Firmasının İlginç Reklamları

Rapunzel, Kırmızı Başlıklı Kız, Pamuk Prenses ve Sindirella gibi masal kahramanlarına günümüz gözüyle bakmaya ne dersiniz.

Çocukların Gözünden Legolar

Bu Lego reklamları, çocukların Lego bloklarını nasıl gördüklerini gösteren en iyi reklamlardan biri.

Yenilikçi Pazarlamanın 30 Harika Örneği

KFC (Kentucky Fried Chicken) restoranları için hazırlanmış olan, metroda bahşiş toplayabilmek için bir kızın striptiz yaptığı, mükemmel bir reklam biçimi olan kampanyanın üstünden daha çok geçmemişken, bir de bu dahiyane reklamlar karşımıza çıktılar.

En Akıllıca Hazırlanmış Uçuş Okulu Reklamı

Herhangi oldukça sıradan olan bir günde, metroda yolculuk ederken hiçte beklendik olmayan bir şeyle karşılaşabilirsiniz. Kulağınızda MP3 oynatıcınız takılı müziğinizi dinlerken, karşınıza fıstık gibi bir kız çıkıp, radyoyu açıp, dans etmeye başlayabilir.

İnternet Grubu Ebeveyn Kontrolü Reklamları

'Çocuklar, internetten birçok şeyi öğrenebilirler. IG Ebeveyn Kontrolü. İnterneti daha güvenli bir yer yapın.' İşte bu mesaj; IG firması tarafından, günümüzde internetin artık kaçınılmaz bir teknoloji ve hayatımızın parçası olması; fakat bunun yanında, çocukların zihinsel ve bedensel gelişimleri için zararlı olabilecek elementler, özellikle de pornografi içermesinden dolayı; ebeveyn kontrolünün artık ne kadar önemli olduğuna dair, bir dikkat çekebilmek için başlattığı kampanyanın ana mesajıdır. Bu reklam kampanyası, Brezilya'da bulunan ve Neogama isimli, bir Brezilya'lı reklam firması tarafından tasarlanmıştır.

Calgary Hayvanat Bahçesi Reklamları

Calgary Hayvanat Bahçesi'nin reklamları sayesinde parmaklıkların ardındaki hayvanların gözünden nasıl gözüktüğümüzü anlayabiliyoruz.

Volkswagen Golf Variant Kolay Park Etme Reklamları

Bu eğlenceli Volkswagen Golf Variant reklamları, Park Mesafesi Kontrolüyle park etmenin ne kadar kolay olduğunu gösteriyor.

Enteresan Reklam Klibi

Bir çikolata reklamı için, çekilen klipte, çocuklar kaş ve gözlerini oynatarak, müzik yapıyorlar.