enteresan.com Logo


Çanta Etiketli İçeriklerAsla İhtiyaç Duymayacağınız Pahalı Ürünler

Sizce bu ürünler satılır mı?

Çok Amaçlı Çanta

Arrow Sırt Çantası, spor salonu, iş ve okul aktivitelerinizin tümüne yetişiyor.

Kadının Alışveriş Torbasından Yılan Çıktı!

Somerset'te yaşayan kadın alışverişe gitmeden önce dolaptan torbasını çıkardı ve torbanın içinden 90cm'lik piton yılanı çıktı.

Kot Pantolondan Yapılan Küçük Kitap Çantası

Bu harika görünümlü çantayı, yatağınızın baş ucuna ya da çalışma sandalyenize bağlayabilir ve çantanın içine, 2 tane roman kitabınızı ya da bir tane büyük ders kitabınızı, MP3 çalarınızı, cep telefonunuzu, dijital fotoğraf makinenizi, not defterlerinizi, dosyalarınızı, kalemlerinizi, kısacası bu tarz tüm eşyalarınızı koyabilirsiniz.

Kupon/Kart Çantası Nasıl Yapılır?

Bu tarifte kupon, kart, önemli not ve benzeri kağıt parçalarını düzenli bir şekilde saklayabilmeniz için çok şık bir çanta yapacağız. Yapımı çok kolay ve masrafsız olan bu çantayı dilediğiniz şekilde kullanabilir, ya da bir sevdiğinize armağan edebilirsiniz. Hazırsanız malzmeleri toplamaya başlayın.

Flat Pack Çanta

Kullanılmadığı zaman yer kaplamayan pratik Flat Pack çanta!

Çatırdat, Çevir, Çevir, Alt Üst Et

Hayır, yeni moda bir danstan bahsetmiyorum, sadece Hetal Jariwala ve Eva Bauer'in tasarladıkları ve 24/7 olarak adlandırdıkları çevre dostu çanta tasarımından bahsediyorum.

Sörf Çantası

Sörf Çantası

Bavul Aslında Sadece Bavul Değil

Bavul sandalyeye, kitaplığa ve lambaya dönüşebiliyor.

Philippe Starck'ın Çırağı

Üç yıl boyunca Philippe Starck ile çalışırsanız, tasarım hassasiyetiniz geleceğe yönelik ve olağandışı bir eğilime yönelir.