enteresan.com Logo


tuhaf Etiketli İçeriklerDünyanın Hiçbir Yerinde Göremeyeceğiniz Çin’e Özgü 14 Tuhaf Şey

Çin tuhaf alışkanlıklara ve garip bir yaşam tarzına sahip bir ülkedir. Dünyanın başka hiçbir bölgesinde göremeyeceğiniz garip ve tuhaf şeyleri Çin'de görebilirsiniz. Çin'e özgü bu tuhaf 14 şeyi sizin için derledik.

Rusya'dan En Tuhaf Fotoğraflar

Bizim sadece Türkiye'de olur dediğimiz gibi bu fotoğraf karelerini de sadece Rusya'da görebiliriz. Birbirinden tuhaf fotoğrafların olduğu hem ilginç hem de komik fotoğrafları görmek için, galeri görsellerine tıklayarak resimlerin altında haberin detayını görebilirsiniz.

Tuhaflıkta Dünya 1. Olabilecek 20 Fotoğraf

Bazı tuhaf fotoğrafları göre göre alışsak da, sizin için seçtiğimiz bu anlam verilemeyen fotoğraflar bizim gözümüzde hala gariplik mertebesinde! Galerimizde yer alan görsellere tıklayarak bu tuhaflıkta benzerleriyle yarışabilecek fotoğrafları görebilirsiniz.

Modadan Bihaber Olan Tuhaf İnsanlar

Evet, moda insanın kendine yakışanı giymesidir. Ancak bazı insanlar moda diye kendilerine hiçte yakışmayan kıyafetlerle dışarı çıkarlar. Galeri görsellerine tıklayarak, modadan nasibini almayan ve hatta modadan tamamen bihaber olan insanların fotoğraflarını görebilirsiniz.

Gariplikte Dünya Devi Olabilecek 32 Fotoğraf

Her biri ayrı bir tuhaf olan, bazıları imkansızlıktan yapılmış bazılarının ise ne amaçla yapıldıkları belli olmayan yurdum insanının ne kadar farklı bir mozaik oluşturduğunu gösteren fotoğrafları sizin için galerimizde derledik. Galeri görsellerine tıklayarak bu tuhaf fotoğrafları görebilirsiniz.

Şaşıracağınız Birbirinden İlginç 12 Bilgi

Hem ülkemizde hem de dünyada olan birbirinden garip ve ilginç olayları sizin için galerimizde derledik. Galeri görsellerine tıklayarak, galeride yer alan fotoğrafların altında bu ilginç bilgileri ve habere ait diğer detaylara ulaşabilir ve genel kültürünüze ek bilgiler katabilirsiniz.

Dünyanın En Tuhaf Selfieleri

İçlerinde Mısır yolcu uçağını kaçıran, belinde dinamit sarılı olan hava korsanı ile fotoğraf çektiren yolcunun olduğu birbirinden tuhaf kişilerin çektirdikleri selfie fotoğrafları galerimizde sizin için derledik. Bu şaşırtıcı ve garip selfieleri görmek için galeri görsellerine tıklayabilirsiniz.

Rusya'daki En Garip Fotoğraflar

Gün geçmiyor ki Rusya'dan sosyal medyaya tuhaf bir fotoğraf yansımasın. Pencerenin dışına asılan tül perdeden alev alan otobüse kadar Rusya'da yaşanan birbirinden tuhaf durumların fotoğrafları galeri görsellerimizde sizin için derledik. Görsellere tıklayarak fotoğrafları görebilirsiniz.